Skocz do zawartości

podział na generacje


tswiatlo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam propozycje dla moderatorów/adminów tego forum, żeby podzielić działy pod kątem generacji naszych aut.....

Np  dla działu "Forester" stworzyć poddziały dla odpowiedniej generacji.... (SG, SH, SJ, itp). Ułatwiłoby to przeglądanie forum.

Sam jestem posiadaczem Forestera i czasami przeglądam forum w poszukiwaniu ciekawego tematu, a potem okazuje sie, że sprawa dotyczy innej generacji....

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie podział na poszczególne modele przy dosyć wielu wspólnych elementach jest wystarczający, dodatkowe rozdrabnianie się to niepotrzebne mnożenie bytów. Zazwyczaj jest informacja jakim autem jeździ autor danego postu albo z opisu wynika czego dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich ludzi nam trzeba :biglol: ja z głupia frant założyłem temat o SG (w pewnym celu ;)) a powstała kopalnia wiedzy o tej linii modelowej, za co dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, trzymek napisał:

Kolega ledwo co wszedł na forum, a już chce robić "dobrą zmianę"?:biglol:?

Świeża krew, chce zmian na lepsze ;)

 

uwazam pomysł za niepotrzebny, jak Aflinta pisze mając tyle cech wspólnych byłoby to bezsensowne. Co najwyżej można dołożyć pole z możliwością wyboru generacji, w celu ewentualnego sortowania w wyszukiwarce, ale czy faktycznie i to potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie, ja właśnie z punktu widzenia tej 'świeżej krwi' mam czasem problem żeby znaleźć interesujący mnie wątek lub pytanie właśnie dlatego, że tematy zebrane są dla wszystkich wersji danego modelu w jednym miejscu. Być może, kiedy będę takim starym wygą jak Wy, koledzy, to nie będzie mi przeszkadzało. Póki co, to chyba tu jest właściwe miejsce do wyrażania swoich opinii o forum. Warto rozmawiać ;)

Miałem kiedyś Opla Astre, 3-ciej generacji i również na forum opla byłem. Podobał mi się podział technicznych wątków na generacje (Astra F, G, H, J ... itp) bo jak szukałem czegoś konkretnie o wersji H, to nie wertowałem całego forum. Uważam, że to było dobre rozwiązanie i dlatego zaproponowałem podobne rozwiązanie tutaj.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy temat można otagować wersją/generacją i wtedy można po tagach filtrować a jednocześnie nie stworzy się niepotrzebny gąszcz działów na Forum. Problem tylko w tym, że musi to zrobić któryś z Moderatorów co przy ilości tematów jest...

Znaczy do rozważenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, kiedyś tak było. Na obecnym engine mamy możliwość tagowania - przykładem jest ten temat, sprawdź na liście wątków jak to wygląda.

 

Podstawowym tematem rozważania jednak nie jest "jak to zrobić" bo to wiemy tylko "kto to zrobi" bo istniejące tematy jedynie moderatornia może pooznaczać. Dlatego napisałem "do rozważenia" w domyśle "na najbliższym spotkaniu moderatorskim".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...