Skocz do zawartości

KALENDARZ FORUMOWY 2024


thomson0073

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, thomson0073 napisał:

Widzicie co żeście narobili...   :OO:
@Adventure184 się wkurzył i macie krechę :P

 

Przecież ja grzecznie zapytałam :( 

nie wiedziałam jak dotychczas były ustalane zdjęcia do poszczególnych miesiący, tym bardziej że jestem tu nowa... To mi @Adventure184 walnął downvote  :unsure: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jusssta555 napisał:

 

Przecież ja grzecznie zapytałam :( 

nie wiedziałam jak dotychczas były ustalane zdjęcia do poszczególnych miesiący, tym bardziej że jestem tu nowa... To mi @Adventure184 walnął downvote  :unsure: 

Krysta panie, downvote to jakaś kara która powoduje wydalenie z forum ? Nie chciałem każdemu odpisywać z osobna, więc stwierdziłem że tak będzie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adventure184 napisał:

Krysta panie, downvote to jakaś kara która powoduje wydalenie z forum ? Nie chciałem każdemu odpisywać z osobna, więc stwierdziłem że tak będzie szybciej.

 

Bardziej zrozumiałe jest odpisanie, bo reakcje mogą być rozumiane w różny sposób. Mniejsza z tym ;) Odpisałeś że graficzka ustala, więc już wszystko jasne :ok:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adventure184 napisał:

Krysta panie, downvote to jakaś kara która powoduje wydalenie z forum ? Nie chciałem każdemu odpisywać z osobna, więc stwierdziłem że tak będzie szybciej.

to jest m.in. odebranie punktów reputacji i zwykle jest używane przez forumowe trolle więc smutek i zdziwienie zmieszało się z wku... :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

to jest m.in. odebranie punktów reputacji i zwykle jest używane przez forumowe trolle więc smutek i zdziwienie zmieszało się z wku... :P

Z czym konkretnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Adventure184 napisał:

Temat nicków umarł widzę na dobre, Przesyłam do realizacji takie jak na liście 

W sumie jak jest jeszcze możliwość to możesz mój zmienić na " Jusssta555 by H-RT " ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

Mnie niestety zaskakuje źle, żona bez roboty bo covid a ja od dwóch tygodni też na wypowiedzeniu :)

 

Masakra, współczuję :cry:

Nie tylko na Tobie się odbił ten cholerny covid.. a jeszcze nie wiadomo co przyniesie 2021 rok ... :question::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jusssta555 napisał:

 

Masakra, współczuję :cry:

Nie tylko na Tobie się odbił ten cholerny covid.. a jeszcze nie wiadomo co przyniesie 2021 rok ... :question::(

Nie wiem, ja się już poddałem. Przeładowanie wszystkim, w tym roku też wyszedł niedosłuch u mojej córeczki - będzie miała dwa aparaty słuchowe. Dalej to mi się już nie chce pisać, to forum subaru a nie ludzi w depresji ;)

 

Życzę każdemu spokojnej końcówki tego roku, zajefajnego 2021 i równie ekstra kalendarza Subaru na ścianie (żeby było na temat...).

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Infra napisał:

Nie wiem, ja się już poddałem. Przeładowanie wszystkim, w tym roku też wyszedł niedosłuch u mojej córeczki - będzie miała dwa aparaty słuchowe. Dalej to mi się już nie chce pisać, to forum subaru a nie ludzi w depresji ;)

 

Życzę każdemu spokojnej końcówki tego roku, zajefajnego 2021 i równie ekstra kalendarza Subaru na ścianie (żeby było na temat...).

uszy do góry, jeszcze będzie dobrze :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Infra napisał:

Nie wiem, ja się już poddałem. Przeładowanie wszystkim, w tym roku też wyszedł niedosłuch u mojej córeczki - będzie miała dwa aparaty słuchowe. Dalej to mi się już nie chce pisać, to forum subaru a nie ludzi w depresji ;)

 

Życzę każdemu spokojnej końcówki tego roku, zajefajnego 2021 i równie ekstra kalendarza Subaru na ścianie (żeby było na temat...).

 

Nie poddawaj się, trzeba walczyć z przeciwnościami losu i być dobrej myśli! :)

Grunt do dobre nastawienie! :ok:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...