Skocz do zawartości

[GRA] Colin McRae Rally 04


colinSTi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i jak tam ten Colin'ek ? Zadowala bardziej niż część 3 ? :P

 

 

Ano lepszy... Wprawdzie nie ma idealow i CMR04 tez nim nie jest ale gierka jest dobra. Jeszcze nie przejechalem wszystkich tras, a juz zauwazylem jedna bardzo podobna do ktorejs z CMR2. Czyzby autorzy opierali sie na jednej z najlepszych czesci CMR :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 czesci tez były trasy z 2 ogólnie troche sie zmieniło sterowanie a mianowicie jest trudniejsze a w 4 to juz sobie nie wyobrazam wcale. 3 było mi ciezko przejsc szcególnie Australie samochód nie wytrzymywał tych wszystkich hopków. Ciekawe jakie wymagania sprzetwe ma 4 bo 3 wykańczała mój komputer i musiałem grac na najsłabszych ustawieniach :) a mój komp nie jest taki zły 900 Duron, 128MB, GeForce400MX, Sound Blaster 5.1. No nic najwyzej sobie nie pogram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 czesci tez były trasy z 2 ogólnie troche sie zmieniło sterowanie a mianowicie jest trudniejsze a w 4 to juz sobie nie wyobrazam wcale. 3 było mi ciezko przejsc szcególnie Australie samochód nie wytrzymywał tych wszystkich hopków. Ciekawe jakie wymagania sprzetwe ma 4 bo 3 wykańczała mój komputer i musiałem grac na najsłabszych ustawieniach :) a mój komp nie jest taki zły 900 Duron, 128MB, GeForce400MX, Sound Blaster 5.1. No nic najwyzej sobie nie pogram.

 

 

Nie jest taki zly :?: :lol: Te 128MB RAMu pewne go wykancza... U mnie na CelT1300 + 512MB RAMu, GF4Ti4800SE idzie po 25-40FPSow :( (oczywiscie na full detalach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh wy to macie spoko, mi ostatnim Colinem jaki dzialal byl 2 :(. Przy procesorze 433, 192 RAMu i karcie 16 MB zadna wspolczesna gra nie pojdzie.

Ja w 3 gralem tylko na PS2, strasznie dziko sie jezdzilo i trasy strasznie wąskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz kurna.... :D No ta..to wy już sobie tu gracie a ja czekam na premiere Colin'ka 22 kwietnia(polish version) ,to nie jest fair :P I moim zdaniem Colin i tak jest najlepszą grą tego rodzaju, mimo często pojawiająch sie krytyk... Ta gra ma coś w sobie :D

p.s nie dołuj nie tymi screenami ,bo sama chciałabym w nią już zagrać ,hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszym graniu stwierdzam nastepujace wady:

- wystepowanie tytanowych, nieprzemieszczalnych znakow :(

- denerwujace (takze tytanowe) wystepowanie reklam przydroznych...

 

Plusy:

- nieco lepsza fizyka jazdy niz w 3 ale i tak 1 i 2 wg mnie jest lepsza

- grafika :), oczywiscie pojazdy odwzorowane sa znakomicie, do tras tez nie mozna sie przyczepic (szkoda tylko ze gra ma dosc duze wymagania sprzetowe)

- fajne tryby, np. jumpastic - trasy sa dobrane pod wzgledem wystepowania hopek, kilka screenow ponizej:

 

Hoop

Nie moge sie oderwac od ziemi... :(

Troszke koslawo...

Bardzo koslawo...

Woooow

Wooow

Troszke ponad 15, bez telemarka...

 

Jak cos jeszcze wynajde, to dam znac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te tytanowe słupy to już tradycja... :lol:

 

... ale powoli zaczyna to juz byc denerwujace, tyle sie o tym mowi, tyle gracze nadaja na te cholerne slupy a oni (producenci gier) dalej nie moga tego zlikwidowac, a chyba duzo by gra nie zdrozala jakby zatrudnili dodatkowego programiste od slupow :D .....

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale powoli zaczyna to juz byc denerwujace, tyle sie o tym mowi, tyle gracze nadaja na te cholerne slupy a oni (producenci gier) dalej nie moga tego zlikwidowac, a chyba duzo by gra nie zdrozala jakby zatrudnili dodatkowego programiste od slupow :D .....

 

 

Widocznie jest to za skomplikowane... W 2 czesci znaki drogowe dalo sie "zlamac", wygladalo to nawet realistycznie, widocznie codemasters nie podobalo sie to i teraz znaki sa tytanowe... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie screeny nawet nawet ale wydaje mnie sie ze grafa lekko jakby podupadła a co ze sterowaniem czy nadal takie jak w 3 czy zlitowali sie i powrócili do 2 i 1. Szkoda ze nie moge sobie pograc ale tak mnie glodujecie tymi zdjeciami ze sobie hyba załatwie znów i pogram. Bo nie wytrzymuje brak mi tej extremy i arenalinki ze zachacze o stalowy słup czt tez stalowe drzewko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie screeny nawet nawet ale wydaje mnie sie ze grafa lekko jakby podupadła ...

Tez odnioslem takie wrazenie po obejrzeniu screenow colinaSTI, ale wydaje mi sie ze jest to wina jego karty graficznej lub sterownikow. Odpalilem demo na swoim komputerze i u mnie gra wyglada troche inaczej (lepiej :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...