Skocz do zawartości

Koło zapasowe


tswiatlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Niedawno kupiłem wymarzonego forestera XT  (r2013). Egzemplarz sprowadzony z zagranicy, oczywiście po kolizji. Ale mniejsza o to, moje pytanie dotyczy kola zapasowego. Niestety w moim aucie go nie ma i chciałem dokupić. Pytanie jest następujące - jaki rozmiar koła dojazdowego będzie właściwy dla mojego auta? Samochod jeździ na  kołach 225/55/R18, jaki rozmiar koła dojazdowego będzie właściwy?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj dla pewności w ASO. Na telefon powinni Ci powiedzieć. Jak nie będą chcieli powiedzieć w jednym, zadzwoń do dowolnego innego ASO ;)

A tak pozo tym: przemyśl, czy na pewno potrzebny Ci zapas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tswiatlo napisał:

Dzięki za informacje. Wiedziałem, że nie ma koła, sprzedający o tym uprzedził. Mam zestaw naprawczy póki co, ale jakoś pewniej się czuję z zapasem w bagażniku :) nie wiem jaki wpływ na TPMS'a ma użycie zestawu naprawczego, więc wolę koło.

Jak chcesz mogę Ci sprzedać nieużywane kompletne koło zapasowe 145/80 17" Bridgestone bez ucha holowniczego za 400zł z przesyłką w cenie.

Jest to zestaw dedykowany dla XT z 2014r., więc i do Twojego powinien pasować.

W razie zainteresowania proszę o kontakt.

2017-10-10 12.22.24.jpg

2017-10-10 12.23.04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kYs, rozważę opcje. Ale potrzebne mi tylko koło, bebechy ( lewarek, itp) mam. Z drugiej strony, własnie zmieniłem opony i okazało się, że nie mam TPMS'a.... więc może zostanę przy zestawie? Póki co, muszę przyoszczędzić na kasie, ale jakbym się zdecydował, to na początku grudnia dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2017 o 16:44, Miałki napisał:

Też mam mleko lateksowe i porządny kompresor. Koło wywalilem bo w XTku butla od DLMa

 

@Miałki, czy u Ciebie jest coś podobnego, jak na poniższym zdjęciu? Ja dostałem taki zestaw w komplecie z Forkiem. Kompresor + puszka z czymś "łatającym".

Problem w tym, że termin ważności, który widnieje na tej puszce, już upłynął, i może się po prostu nie nadawać do użytku. Można gdzieś coś takiego kupić?

 

5a07a3756d59d_TEKTireSealant.thumb.jpg.bc3a33145f96a8f183848abed2564d51.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Miałki napisał:

Masz zestaw od Jeepa. Ja mam akurat uszczelniacz Slime i kompresor T-MAX.

Kompresor działa super a uszczelniacza nigdy nie miałem okazji testować. Kupisz w każdym sklepie samochodowym lub internecie.

 

Dziękuję za odpowiedź.

Ciekawy jestem czy idzie gdzieś dostać samą puszkę z aktualnym terminem ważności, czy tylko w zestawie z kompresorem. Ktoś wie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...