Skocz do zawartości

Kotek do przygarnięcia


joanna7f

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, znalazłam wczoraj przy drodze tego kociaka, ma ok 6 tygodni, jest chłopakiem - bardzo miziastym i przyjaznym :) 
W tym momencie jest w lecznicy w Lublinie, będzie odrobaczony i zaszczepiony w miare mozliwosci do swojego wieku, oprócz tego ma koci katar - dostaje leki. Ja pokrywam koszty leczenia, leczenie szpitalne nie jest konieczne. Nie mogę wziąć go do siebie, dlatego jest w szpitalu, bardzo chętnie opłacę wszystkie leki jeżeli ktoś zdecydowałby się przygarnąć go do siebie i podawać leki w domu. 


Kotek jest do adopcji, ponieważ nie mam możliwości go zatrzymać... 

 

Jestem w stanie dostarczyć go do każdego miejsca w Polsce :) do kociaka dodaję wyprawkę :) 


Jeżeli sami nie możecie go przygarnąć to bardzo proszę o udostępnianie informacji!

21751338_1471318296238644_5167863501981051125_n.jpg

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2017 o 12:32, joanna7f napisał:

Jeżeli sami nie możecie go przygarnąć to bardzo proszę o udostępnianie informacji!

Piękny jest :wub:

 

Nie mogę go wziąć niestety (mam dwie sztuki), ale czy to w ogóle jeszcze aktualne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj jakiś nieczłowiek podrzucił nam dwa koty. Trzeciego niestety znalazłem przejechanego na asfalcie.

Lekko nam nie jest. Mamy dwa teriery. W chałupie atmosfera może nie polowania, ale napiętej nieufności. Więc pilnie oddamy.

 

Czarno-biały kocurek, bura kotka. Po przeglądzie u weterynarza. Odrobaczone, zabezpieczone fipronilem. Na pewno nie mają kociego kataru. Kocurek 1,2kg, kocica 1,1, wiek 2,5-3 miesiące. Robią do kuwety, bawią się, nie boją się psów niestety. Raczej były w domu. Lokalizacja Koszalin. Dowieziemy do jakichś 200km. tel 600237254

 

PA140846.JPG

PA140847.JPG

PA140854.JPG

Edytowane przez BiP
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...