Jump to content

Kotek do przygarnięcia

joanna7f

Recommended Posts

Moi drodzy, znalazłam wczoraj przy drodze tego kociaka, ma ok 6 tygodni, jest chłopakiem - bardzo miziastym i przyjaznym :) 
W tym momencie jest w lecznicy w Lublinie, będzie odrobaczony i zaszczepiony w miare mozliwosci do swojego wieku, oprócz tego ma koci katar - dostaje leki. Ja pokrywam koszty leczenia, leczenie szpitalne nie jest konieczne. Nie mogę wziąć go do siebie, dlatego jest w szpitalu, bardzo chętnie opłacę wszystkie leki jeżeli ktoś zdecydowałby się przygarnąć go do siebie i podawać leki w domu. 

Kotek jest do adopcji, ponieważ nie mam możliwości go zatrzymać... 

Jestem w stanie dostarczyć go do każdego miejsca w Polsce :) do kociaka dodaję wyprawkę :) 

Jeżeli sami nie możecie go przygarnąć to bardzo proszę o udostępnianie informacji!

21751338_1471318296238644_5167863501981051125_n.jpg

• Like 5

Dnia 19.09.2017 o 12:32, joanna7f napisał:

Jeżeli sami nie możecie go przygarnąć to bardzo proszę o udostępnianie informacji!

Piękny jest :wub:

Nie mogę go wziąć niestety (mam dwie sztuki), ale czy to w ogóle jeszcze aktualne? ;)

• 3 weeks later...

Wczoraj jakiś nieczłowiek podrzucił nam dwa koty. Trzeciego niestety znalazłem przejechanego na asfalcie.

Lekko nam nie jest. Mamy dwa teriery. W chałupie atmosfera może nie polowania, ale napiętej nieufności. Więc pilnie oddamy.

Czarno-biały kocurek, bura kotka. Po przeglądzie u weterynarza. Odrobaczone, zabezpieczone fipronilem. Na pewno nie mają kociego kataru. Kocurek 1,2kg, kocica 1,1, wiek 2,5-3 miesiące. Robią do kuwety, bawią się, nie boją się psów niestety. Raczej były w domu. Lokalizacja Koszalin. Dowieziemy do jakichś 200km. tel 600237254

PA140846.JPG

PA140847.JPG

PA140854.JPG

Edited by BiP
  • Like 1
  • Upvote 1