Skocz do zawartości

Dziwne pudełeczko z bezpiecznikiem


Paweł Zdunek

Rekomendowane odpowiedzi

Wsiadłem dziś po pracy do auta i na podłodze przed fotelem kierowcy znalazłem takie "coś" (2 pierwsze zdjęcia). Czarne pudełko, które tylko zmienia kierunek ułożenia pinów, w nim sprawny bezpiecznik 10A. Auto bez tego działa, jak działało wcześniej, ale bardzo mnie nurtuje, co to może być. Spotkał się ktoś z czymś takim? Pod osłonami znalazłem jeden wolny przewód z końcówką, która by pasowała, ale drugiego już nie mogę znaleźć. Poza tym są wtyczki czarne do błędów, zielone do trybu serwisowego, i wolna żółta szeroka wtyczka i niebieskie nieduże gniazdo - do czego one są? 

Dodaję jeszcze zdjęcie wszystkiego na dole. Mam w aucie zamontowany dodatkowy alarm, a światła przeciwmgłowe nie działają - może jest to ze sobą związane. 

IMG_20170822_171547.jpg

IMG_20170822_171556.jpg

IMG_20170822_171249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo złe widzę albo źle Cię rozumiem ale zamiany kolejności pinów tu nie widzę a conajwyzej obrócenie. Samo coś wygląda na uniwersalne gniazdo bezpiecznika (takie jak się dokłada do dodatkowych rzeczy). Do czego było potrzebne? Może i te halogeny? Amperarz byłby ok. Musisz zrobić śledztwo po kablach!

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjęciu nie jest to samo co na pierwszym tylko od zakrystii? Chyba?

 

Używanie związku frazeologicznego, jaki napisałeś w związku ze zużyciem i koniecznością wymiany u kolegi gumowych nakładek na przedluzki cięgien sterowania, w jednym zdaniu, obok siebie jest conajmniej ryzykowne - możesz zostać posądzony o homofobię, lub wręcz przeciwnie. Zależy kto będzie sądził.

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gum - wie ktoś, gdzie można to kupić w miarę tanio? Trochę mi szkoda przeszło 100 złotych na taką pierdołę. 

Na 1 i 2 zdjęciu jest to samo od dwóch stron, i faktycznie, chodziło mi o zmianę kierunku pinów pion/poziom. Nic to, poszukam co może być z przeciwmgłowymi, dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...