Skocz do zawartości

Ktokolwiek widział: srebrne STI 2004 bez DCCD, polski salon


voyteq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Szukam byłego STI mojego ojca, sprzedanego do Plichty w Gdyni w rozliczeniu w 2011. Pacjent to srebrne STI z 2004r z polskiego salonu Gruchel z Mikołowa. Dziś, dzięki uprzejmości pracowników z Plichty udało mi się ustalić VIN szukanego świniaka. VIN: JB1GDBLH34G053955. Subarak był w naszym posiadaniu od nowości do 2011r. W 2006r. był na Zlocie Plejad w Gołuniu. Z czasu jak go mieliśmy mam tylko 2 zdjęcia, z czego jedno wykopane jakiś czas temu z archiwum subaru.pl. Samochód w momencie sprzedaży był kompletnie seryjny na oryginalnych felgach, listwy ozdobne na desce i drzwiach olejone a'la carbon, fotele czarno-niebieska alcantara, seryjne. Samochód był bezwypadkowy, miał rock chipy na bocznych dokładkach przedniego zderzaka.

 

Byłym bardzo wdzięczny za pomoc w odnalezieniu aktualnego właściciela i losu naszego Świniaka :)

 

Wojtek

IMG00032-20090328-1318.jpg

Zlot_Plejad_2006__trojmiasto_249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, voyteq napisał:

Szukam byłego STI mojego ojca, sprzedanego do Plichty w Gdyni w rozliczeniu w 2011.

 

18 godzin temu, voyteq napisał:

Byłym bardzo wdzięczny za pomoc w odnalezieniu aktualnego właściciela i losu naszego Świniaka

Sprzedany kiedyś i teraz pewnie z tęsknoty chcą zorganizować:
hqdefault.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...