Jump to content

Ktokolwiek widział: srebrne STI 2004 bez DCCD, polski salon

voyteq

Recommended Posts

Cześć,

Szukam byłego STI mojego ojca, sprzedanego do Plichty w Gdyni w rozliczeniu w 2011. Pacjent to srebrne STI z 2004r z polskiego salonu Gruchel z Mikołowa. Dziś, dzięki uprzejmości pracowników z Plichty udało mi się ustalić VIN szukanego świniaka. VIN: JB1GDBLH34G053955. Subarak był w naszym posiadaniu od nowości do 2011r. W 2006r. był na Zlocie Plejad w Gołuniu. Z czasu jak go mieliśmy mam tylko 2 zdjęcia, z czego jedno wykopane jakiś czas temu z archiwum subaru.pl. Samochód w momencie sprzedaży był kompletnie seryjny na oryginalnych felgach, listwy ozdobne na desce i drzwiach olejone a'la carbon, fotele czarno-niebieska alcantara, seryjne. Samochód był bezwypadkowy, miał rock chipy na bocznych dokładkach przedniego zderzaka.

Byłym bardzo wdzięczny za pomoc w odnalezieniu aktualnego właściciela i losu naszego Świniaka :)

Wojtek

IMG00032-20090328-1318.jpg

Zlot_Plejad_2006__trojmiasto_249.jpg

18 godzin temu, voyteq napisał:

Szukam byłego STI mojego ojca, sprzedanego do Plichty w Gdyni w rozliczeniu w 2011.

18 godzin temu, voyteq napisał:

Byłym bardzo wdzięczny za pomoc w odnalezieniu aktualnego właściciela i losu naszego Świniaka

Sprzedany kiedyś i teraz pewnie z tęsknoty chcą zorganizować:
hqdefault.jpg

• Upvote 2

• 2 months later...