Skocz do zawartości

Impreza WRC2000 najlepszym "wurcem"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja takiego WRC-a dotykałem w fabryce Subaru w Japonii - i to historycznego, bo w nim nieodżałowany R. Burns wygrał Wales Rally GB :cool: .

 

Wyglądało to tak:

 

Troszke aparat Ci szumi :mrgreen: ale nie za duzo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Zjechany po całości :mrgreen:

 

Mnie się podobają wszystkie wrce subaru i nie wiem na który bym się zdecydował :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to leśnik turbo, dość zwykły na pierwszy rzut oka, ino zasłużył się tym, że wystąpił w czymś o nazwie: "US Indy Challenge" i opisany był jako "Forester Hulman Trophy 24H Challenge".

 

Jako, że przy pokazaniu tego forka, od razu wyłania się outback, to od razu powiem, że ten outback dla odmiany wystąpił jako "Legacy World Speed Challenge 1998". No i zamieszczę jego zdjęcie - na szczęście za nim jest już tylko ściana :mrgreen:.

 

pict0042mm1.th.jpg

 

pict0041lh9.th.jpg

 

[EDIT]Znalazłem zdjęcia karteczek z dokładnymi opisami wszystkich trzech samochodów 8).

 

pict0043qe7.th.jpg

 

pict0044rl8.th.jpg

 

pict0049sp6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wiem chodzi mi o model bo pelno jest felg oz racing

 

Ta felga ma juz pare lat nie ma jej w ofercie i powiem ci szczerze ze nawet nie wiem jaka ona ma pełna nazwe :roll:

 

OZ Racing Superturismo Gold byla jeszcze Superturismo Corsa (Biala) w tej wersji ktora byla na WRCu i ktora ma turdzi juz nie ma w prpdukcji, obecnie Superturismo wyglada troszke inaczej, ot tak:

 

ozxz2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ Racing Superturismo Gold byla jeszcze Superturismo Corsa (Biala) w tej wersji ktora byla na WRCu i ktora ma turdzi juz nie ma w prpdukcji, obecnie Superturismo wyglada troszke inaczej, ot tak:

 

Obrazek

 

O! Widziałem gdzieś takie :mrgreen: Pikne som!

 

Z tego co wiem to nazywają się Superturismo GT :wink:

 

 

Przemeq nie przepuści, żadnej okazji żeby się pochwalić. A to aparatem, a to umiejętnością czytania tabliczek. Ciekawe dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke aparat Ci szumi

 

Nie nie szumi. NA zdjęciu wykonałem "resize & resample" i zapisałem go w niższej jakości, niż oryginalna, żeby ograniczyć wagę w KB :twisted:.

 

Podpuscilem Cie, zdjecia bardzo ladne.

 

Ps. Wiedzialem, ze pokazesz ladniejsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ Racing Superturismo Gold byla jeszcze Superturismo Corsa (Biala) w tej wersji ktora byla na WRCu i ktora ma turdzi juz nie ma w prpdukcji, obecnie Superturismo wyglada troszke inaczej, ot tak:

 

Obrazek

 

O! Widziałem gdzieś takie :mrgreen: Pikne som!

 

 

twoja mama takie ma chyba nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rallyonline.pl/ft.php?idg=2055&odswiezanie=&pg_[go]=22&pg_[go]=21

...można by pomyśleć... WRC na Superturismo :wink:

 

Akurat To nie WRC A eNka - Impreza N12 Spec C i nie na Superturismo tylko na ATD DTM Competition :)

 

Witek a biale nie nazywaja sie czesem Superturismo Corsa? Z nazwa WRC sie nie spotkalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek a biale nie nazywaja sie czesem Superturismo Corsa? Z nazwa WRC sie nie spotkalem ;)

 

Nie, nie nazywają się Corsa. Nazywają się WRC, przynajmniej od 2 lat i wątpię, żeby wcześniej było inaczej. Skąd ten " ;) " ?

 

No i wygmeralem fakture, 3 lata temu kupilem do VTSa 2 komplety, na fakturze jak byk stoi OZ Superturismo Corsa (byly biale). Chyba wiec obaj mamy racje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...