Skocz do zawartości

Jaka chłodnica?


tedimy99

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Dzisiaj sprawdzając płyny ustrojowe pod maską w moim FXT SH zauważyłem wyciek płynu na górze chłodnicy. Okazuje się ,że chłodnica ma małe pęknięcie poziome na plastikowej części w okolicy korka. nie chcę tego naprawiać choć pewnie by se dało tylko kupić nową. I tu pytanie jaką? Sprawdzałem na szybko na portalach ogłoszeniowych i  są różne zamienniki do mojego auta , różniące się cenami i producentem . Pytanie do Was ,macie jakąś sprawdzoną markę , tak żeby był spokój na dłużej? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem najlepsza jaka mi przychodzi do głowy to aluminiowa chłodnica firmy Mishimoto, ale jej cena jest taka że mój Polski zamiennik który kosztował coś około 255zł nie pamiętam firmy,gdzieś mam wizytówkę, nawet jeśli miałby się co 3 lata rozszczelnić to i tak wychodzi że 5 chłodnic za cenę Mishimoto bym miał,razy 3 lata to daje 15 lat a do tej pory,Forester raczej poszedłby na sprzedaż lub na złom więc ja tam bym pakował zamiennik chyba że samochód miałby być na wieczność u mnie bądź do ostrego upalania,ale to tylko moje zdanie, nie wiem nie znam się więc się wypowiem haa in in:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adaśko napisał:

Z tego co wiem najlepsza jaka mi przychodzi do głowy to aluminiowa chłodnica firmy Mishimoto, ale jej cena jest taka że mój Polski zamiennik który kosztował coś około 255zł nie pamiętam firmy,gdzieś mam wizytówkę, nawet jeśli miałby się co 3 lata rozszczelnić to i tak wychodzi że 5 chłodnic za cenę Mishimoto bym miał,razy 3 lata to daje 15 lat a do tej pory,Forester raczej poszedłby na sprzedaż lub na złom więc ja tam bym pakował zamiennik chyba że samochód miałby być na wieczność u mnie bądź do ostrego upalania,ale to tylko moje zdanie, nie wiem nie znam się więc się wypowiem haa in in:D

Jeżeli chodzi o FXT SG ,to problemu nie ma najmniejszego z wyborem, bo jest w czym wybierać, w SH sprawdzałem chyba we wszystkich możliwych miejscach  kolorowo z wyborem nie jest niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tedimy99 - ja do swojego SG też zamontowalem Mishimoto i z perspektywy kilkunastu miesięcy użytkowania mogę stwierdzic, ze to był dobry wybór: no jakbym nie pałował forczysława to trzyma temperaturę "jak zły"...a forek lekko nie ma :) (LPG + remap+ ciężki but kierownika)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 22.05.2017 o 22:57, dobee napisał:

@tedimy99 - ja do swojego SG też zamontowalem Mishimoto i z perspektywy kilkunastu miesięcy użytkowania mogę stwierdzic, ze to był dobry wybór: no jakbym nie pałował forczysława to trzyma temperaturę "jak zły"...a forek lekko nie ma :) (LPG + remap+ ciężki but kierownika)

 

Pozdrawiam

Witam

Czy są jakieś problemy z założeniem chłodnicy MISHIMOTO do forestera 2.5XT AT z automatem - wg informacji nie ma tam dodatkowego wyjścia pod chłodzenie skrzyni.

Z góry dzięki za szybką odpowiedz jak jest to rzeczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...