Skocz do zawartości

Tacy bylismy....


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Właśnie mi się przypomniało, że u moich rodziców stoi w szafie, bo nikt go nie używa, a został zakupiony właśnie w celu zeskanowania zdjęć!

Wyobraź sobie, że mieszkałam kilka lat w Piasecznie na Julianowskiej, ale wróciliśmy po paru latach do Gdańska - długa historia...

Świat jest mały :roll:

ale w czytelni nie byłam, miałam inne zajęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzeć Piaseczno nie jest zbyt atrakcyjne :/

Poza domem kultury gdzie praktycznie spędzałem więcej czasu niż w domu na różnych imprezach ;] Gdyby nie ten dom kultury to też bym tam 5 lat nie wytrzymał :P A mieszkałaś tam może za czasów szkolnych ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, całą edukację przeszłam w Trójmieście. W Piasecznie mieszkałam jakieś 4 lata od września 2002, chociaż mieszkanie kupiliśmy wcześniej, bo mąż pracował w wawie. Córcia nam się urodziła i poszłam na najdłuższy chyba na świecie czteroletni urlop wychowawczy, który spędziłam w tej "przecudnej" okolicy. Nawet się przyzwyczaiłam do Warszawy, ale jak zaczęliśmy szukać większego lokum to znaleźliśmy w Gdańsku...

No i wróciłam do "starej" pracy.

Harvester, tak a'propos edukacji, to Ty na studia do Polski wracasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę, ale my chcieliśmy raczej czegoś bliżej centrum, albo z lepszą komunikacją - myśląc o edukacji naszej pociechy. Raczej był to Wilanów (Zawady) itp. Znaleźliśmy piękne miejsce do mieszkania w centrum Gdańska, aczkolwiek na uboczu (ja Gdańszczanka jestem) - jak będziesz w okolicy to zapraszam serdecznie.

W Warszawie jakoś nic nas nie "powalało". A może to tylko taki pretekst był żeby wrócić na stare śmieci. Tutaj mieszka się trochę inaczej niż w Warszawie, chociaż ja nie mam nic przeciwko stolicy. Na początku bałam się jeździć ale można się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz byłem w Polsce tydzień niedawno to myślałem że mnie trafi na Warszawskich drogach. Do tej pory myślałem że to w Dubaju kierowcy są niebezpieczni :P:P:P

 

Nie wiem czy kojarzysz w Łosiu w takim razie był kiedyś taki dosyć spory niebieski dom ;] Jak przejeżdżałaś przez Łoś to musiał Ci się rzucić w oczy :P:P:P

 

Apropo Gdańska, byłem dwa razy i chętnie jeszcze klika razy bym był. Naprawdę ładne miasto ;] Napewno dam znać ;]

 

Ja jestem nieźle zmieszany jeżeli idzie o moje korzenie. Rodzina taty pochodzi z Wałbrzycha i okolic, mamy z okolic Rzeszowa, urodziłem się w Tarnobrzegu, potem 12 lat mieszkałem w okolicach Rzeszowa, potem 5 w Łosiu właśnie teraz 2 lata w Dubaju już mieszkam a teraz mam perspektywę na Kraków lub inne polskie miasto....

 

Ale jak tak pomyśle to czuje się Rzeszowianinem ;]

 

PS. W Dubaju jest strasznie dużo Polaków z Gdańska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedszkole...

 

senos108zp7.jpg

 

zwroccie uwage na te pierscienie olimpijskie - odglosy Olimpiady w Moskwie :razz:

 

 

szkola...

 

senos017sk4.jpg

 

pokolenie fanow Van Damme'a & Co. :cool: :lol:

 

 

pierwsza praca...

 

senos084bz6.jpg

 

mile towarzystwo, nieprawdaz? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...