Skocz do zawartości

17 luty UŁĘŻ sobota na wypasie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku stosowania dobrych opon może wystąpić problem niedoborów paliwa :wink:

Byłe pod wrażeniem Azraela, który wziął dodatkowe paliwo w karnistrach. Podejrzewam że jest kilka rzeczy które można by dodatkowo wziąć ze sobą na wszelki słuczaj, a już na pewno sprawdzić przez spotkaniem np:

-kiedy ostatnio zmienialiśmy olej i ile go jeszcze mamy

-ile mamy płynu w chłodnicy i czy nie mieliśmy ostatnio problemów z przegrzewaniem

-ile jeszcze zostało klocków hamulcowych

-czy mamy kompletną apteczką i ważną gaśnicę

-czy mamy dobrze dokręcone koła

 

Wiele z tych rzeczy warto również sprawdzać w przerwach od jazdy np. przy oczekiwaniu na start.

 

Dla tych co uważają że przesadzam to dodam że Azrael mógł sprawdzić przed jazdą przeguby ale tego nie napisałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pragnąłbym, kończąc ten wątek, oficjalnie poinformować, że przekazaliśmy sobie z Organizatorami znak pokoju, proszę zatem moich zwolenników, żeby przyjęli też ten znak pokoju do wiadomosci i nigdy już nie czynili Organizatorom zadnych "aluzji" w wiadomej sprawie. Jeśli w ferworze walki "obronnej" w stresie wynikającym z sytuacji "prawie wszyscy na jednego", przy pasywnej postawie modów, nadużyłem zbyt mocnych słów, za to przepraszam. Wszystkim, którzy w stosunku do mnie postąpili niewłaściwie (delikatnie to ujmując) to zachowanie wybaczam i nie będe go wypominał. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnąłbym, kończąc ten wątek, oficjalnie poinformować, że przekazaliśmy sobie z Organizatorami znak pokoju, proszę zatem moich zwolenników, żeby przyjęli też ten znak pokoju do wiadomosci i nigdy już nie czynili Organizatorom zadnych "aluzji" w wiadomej sprawie. Jeśli w ferworze walki "obronnej" w stresie wynikającym z sytuacji "prawie wszyscy na jednego", przy pasywnej postawie modów, nadużyłem zbyt mocnych słów, za to przepraszam. Wszystkim, którzy w stosunku do mnie postąpili niewłaściwie (delikatnie to ujmując) to zachowanie wybaczam i nie będe go wypominał. Pozdrawiam.

 

 

No wreszcie się zachowałeś jak facet z jajami :!: :wink: :smile: a nie jak lamentująca stara baba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Michal - to kiedy jest ta następna impreza szkoły jazdy Evolution? :twisted::mrgreen: Ja wiem, że na Twoich imprezach śnieg jest zawsze :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

 

No jak to kiedy. Moze byc dzis o 21 u mnie? Snieg gwartantuje na 100%. Podbijasz? Polatamy troche :mrgreen: Tylko przynies Sprite :twisted:

 

Vert, nie rozumiem, czemu sie nagle czepneliscie SJ Evolution. Organizacji nie majacej nic wspolnego z wasza afera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Michal - to kiedy jest ta następna impreza szkoły jazdy Evolution? :twisted::mrgreen: Ja wiem, że na Twoich imprezach śnieg jest zawsze :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

 

No jak to kiedy. Moze byc dzis o 21 u mnie? Snieg gwartantuje na 100%. Podbijasz? Polatamy troche :mrgreen: Tylko przynies Sprite :twisted:

 

Vert, nie rozumiem, czemu sie nagle czepneliscie SJ Evolution. Organizacji nie majacej nic wspolnego z wasza afera.

zapytaj Przemka to on was wtrącił w ten wątek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...