Skocz do zawartości

GF8 by Lelenbp


lelenbp

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sickness napisał:

Fajne toto, zaciekawiłeś mnie tematem, idealnie wpisuje się w moją koncepcje auta. Tylko na alledrogo same powyżej 600 zł

Trzeba czuwać. Połowem na nią trochę czasu bo ładować ponad 600 też mi było za drogo a tak się udało więc od razu, myk i jest :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kolejny miesiąc za mną, i kolejny oczekiwania na auto :( prawdopodobnie odbiore je dopiero w marcu. Gratów w garażu oczekuje coraz więcej na montaż i już nie mogę sie doczekać kiedy uda mi sie w końcu przejechać chociaż kawałek :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Możesz zdradzić tajemnice gdzie kupiłeś i ile?:)

 

Edit dobra już wiem, byłem nawet u producenta na hali;) tak podejrzewałem że to od niego ale nie byłem pewny.

Edytowane przez Maniek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Subaru w dalszym ciągu nie zrobione ale mamy jeszcze drugie auto które służy nam do jazdy na co dzień. Jest to Skoda Octavia 2fl z najlepszym silnikiem 1.9tdi 105koniów. Jako auto rodzinne jest nawet spoko i o wiele tańsza w utrzymaniu niż Subaru. 2 auta rozpoczynają się na literkę S i są czarne to trzeba było choć trochę zrobić je podobnie. Czarne szyby, lakier i felgi myślę że jakoś współgrają ze sobą. 

IMG20220325161958.jpg

IMG20220325162014.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cimell Focus ST170 super furka tylko skrzynią skrzywdzona. Miałem Mondeo st220, nie ma to jak długi w momencie ślinik wolnossący ale żeby to jechało prw ciągać trzeba strasznie. Dla mnie to foka to symbol rajdowy z czasów CMR2. Też chcianym mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W końcu po prawie 8 miesiącach auto wróciło. Za dużo się nią nie pocieszylem, gdyż po raz kolejny wróciłem na granicę. Można spytać jakie odczucia  doznalem wracając z Gdańska? Powiem wam mega. Auto jedzie dosyć przyjemnie, wcale tak dużo nie paląc. Myślę że w 10 się zmieściłem jadąc tak do 120, choć za Mragowem zaczął podpuszczać mnie jakiś koleś na ścigaczu i było naprawdę ciekawie :-) wszystko pięknie ładnie choć nie obyło się bez wku.... Zmieniać bieg przy 7tys pedał sprzęgła zostaje w podłodze. Po zdjęciu IC okazało się że nie ma sprężynki od wysprzeglika. I gdy przyspieszam delikatnie auto sumie do przodu, gdy wcisne go w podłogę zaczyna przerywać. Prawdopodobnie przeplywka która kupiłem nie jest w stanie dobrym więc zakupiłem kolejna, używkę z.gc8 i wtedy zobaczymy. W czwartek wracam z granicy to zajmę się trochę montażem gratów,które nazbierałem i demontażem gazu. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Schwefel napisał:

Miałem to samo, pomogła wymiana przewodów i świec.

Przewody i świece były wcześniej wymienione. Okazał się przepływomierz walnięty. Wleciał nowy, do tego sprężyna wysprzęglika i teraz wsio budiet orajt.

 

Dziś po montażu tych rzeczy postanowiłem uzbroić maskę we wloty, które od dłuższego czasu leżały na półce. Następnie autem podjechałem spokojnie na myjkę umyć je, ale po stwierdziłem że trzeba sprawdzić jak teraz to jedzie. Powiem wam że mega. Około 280 koni pod maską robi porządną robotę. Wysiadłem mokry ale ryj się cieszy :-)IMG20220523213940.thumb.jpg.0f6e0b3f5aac65725c0ffb07b19b4957.jpgIMG20220523213957.thumb.jpg.6b0292f07845f9a53d759ba6c14457e0.jpg

 

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...