Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

bakupno, nas niestety nie zaprosili :( Znaczy się, żadni z nas kandydaci na elfy ;)

Natomiast wysyłający udają się na zasłużony wieczny odpoczynek... z dala od forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje pytanie tyczy się kwestii technicznej forum. Czy nie zastanawialiście się nad zmianą silnika z pospolitego phpBB na Invision Power Borad? Jest to rozwiązanie powszechnie uważane za jeden z najlepszych (jeżeli nie najlepsze). Znacznie bardziej przyjazny dla oka, wygodniejszy w obsłudze dla zwykłego użytkownika jak i zarządzającego forum (choć to w dużej mierze kwestia gustu). W dodatku Invision jest niesamowicie funkcjonalny - ciągle powstają dodatku, gotowe layouty graficzne, chaty, sklepy, aplikacje (rzecz jasna, to wszystko banalnie integruje się z forum). Dzięki niemu można na bieżąco badać statystyki, zachowania społeczności, aktywność, itd. Właściciel forum ma świetny support od twórców (system obsługi błędów jest bardzo dobrze zorganizowane).

 

Faktem jest to, że IPB wymaga dobrej maszyny hostingowej i jest płatne (chociaż jeśli nie zależy nam na stałym supporcie - możemy uznać, że płatność jest jednorazowa) , ale to niewiele wad w porównaniu z tak dużą, wręcz niekończącą się listą zalet. Zmiana silnika może mieć bardzo pozytywny wpływ na rozwój forum, radzę się nad tym zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiligraph, dzięki za dobrą sugestię :) zima się już kończy, obudzę zatem śpiących adminów i zobaczymy co da się zrobić ;)

Flipper i ape jak zwykle się ucieszą, że znowu mają zadanie rozpoznawcze ;) ale poooowooooli - bo oni są strasznie nerwowi jak się ich wyrywa ze snu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aga, :lol::lol::lol:

 

że na to nie wpadłem :P

ale z tego co napisałaś wynika to co ja pisałem że nie dają sobie rady :mrgreen:

 

poza tym napisałem że mógł przenieść post :roll:

 

chojny mnie nie, tylko pisze co myślę i tak gryzę się w język żeby wszystkiego nie napisać co myślę i nie chodzi mi u bluzgi...

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiara, mody to nie pogańscy najeźdźcy szerzący gwałt, postrach czy pozostawiający po sobie pożogę i zniszczenie. My tu dbamy, pielęgnujemy, doglądamy a i odchwaszczamy ten jakże piękny ogródek... czasem jednak nie mamy czasu przejść się po wszystkich grządkach i zgłoszenie pozwala nam na szybką* reakcję co by nasz angielski ogród w dżunglę się nie zamienił. 8)

 

 

Inaczej, zgłoszenia pozwalaja nam zoszczędzić duzo czasu bo co 24006 oczu to nie 7 :wink:

 

 

* ustawowe od 7 do 14 dni plus Vat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...