Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że przerywam rozmowę na temat ;)

 

Moze wmoderatornia przemyśli opcję likwidacji limitu 25postów w Kupię/sprzedam.

Zamiast jednego tematu sprzedażowego, który można szybko wyciąć, a usera zlikwidować, mamy takie coś:

 

memberlist.php?mode=viewprofile&u=13207

 

 

Pisze oślina w każdym temacie, tylko nie w offtopie...dziwne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, widziałem..widać utonęło w tonie (1000kg:)) rozmów, nie do końca związanych, ale równie ważnych

 

 

To, że nie ma natychmiastowej odpowiedzi nie oznacza, że sprawa umknęła czujnemu moderatorskiemu oku... zawsze jest ono szeroko zamknięte na palące użytkowników i forum problemy. :wink:

 

 

I proszę nieofftopiczyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiara a co się stało

 

 

No właśnie... co się stało :?: :roll:

 

 

:edit: to juz wiem... luźna uwaga to tylko była, bez konkretnego celu czy oczekiwanej odpowiedzi... chyba że Rozrabiara miała jeszcze coś innego na myśli :wink:

 

:edit2: musze tu bo dostałem ostrzeżenie za offtop hehe

 

:edit3: emotorsport, bym Ci tam na dole odpisał ale musze tu i naprawdę nie wiem dlaczego jest tak jak piszesz a nie jak byś chciał by było... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dario007 hehe cóż, kazdy widzi co chce widzieć 8)

 

Tak jak rwanię biblii na koncercie Behemota przez Nergala w 2009 roku - każdy widzi co chce widzieć...

Ja też uważam, że awatar jest niesmaczny... Ja tej wypowiedzi/i lub filmu nie widziałem, więc kojarzy mi się to tylko jako zakrwawiony psychopata...

 

Nawiążę dalej - skoro jest wolność wypowiedzi (z drobną korektą) to jako moderator, który czuwa nad treścią, wulgaryzmami, itp. i wstawia sobie kontrowersyjny awatar jak dla mnie pokazuje tylko poziom swojej cenzury...

 

Jako przykład może posłużyć mój wątek odnośnie polskiej premiery Toyo-baru 16.1.2012 roku, który został od razu usunięty i otrzymałem PW odnośnie wyjaśnienia sprawy...

Myślę, że dużo osób na forum interesuje ten temat a ja nie rozumiem dlaczego nie można się dzielić pewnymi informacjami...

 

Mogę się domyślać, że szanowni moderatorzy nie dostali zaporszenia na ten pokaz i stąd to oburzenie...

 

Teraz dostanę pierwszy pasek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon, ciesze sie, ze opisales grunt, na podstawie ktorego uwazasz ze moj avatar jest niewłaściwy, gorszący, wulgarny. Jezeli jak widać nadal czujesz gorycz z powodu tego, ze usunalem Twoj temat to napisz prosze zażalenie do Flipera, jak stanowi o tym regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie poważnie, chojny, co to za film?

 

 

Doczytaj, wszystko bylo wczesniej napisane.

Przeczytałem całą stronę i albo jestem ślepy albo nie pamiętam wszystkich dialogów z wszystkich filmów... :mrgreen::P

 

 

FIGHT CLUB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAMI SWOI :mrgreen:

 

Brawo Bartz

Tyler Durden: You are not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby się dodać na forum taki moduł jak np. poziom reputacji ? (nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa;) )

Chodzi o to żeby np. można było dać komuś + albo - za ciekawy/głupi post ?

Czasami ktoś napiszę coś ciekawego i mądrego i odwrotnie dlatego przydało by się to nagrodzić :twisted:

Widziałem to kiedyś na innym forum i działało bez zarzutu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby się dodać na forum taki moduł jak np. poziom reputacji ? (nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa;) )

Chodzi o to żeby np. można było dać komuś + albo - za ciekawy/głupi post ?

Czasami ktoś napiszę coś ciekawego i mądrego i odwrotnie dlatego przydało by się to nagrodzić :twisted:

Widziałem to kiedyś na innym forum i działało bez zarzutu.

 

Pozdrawiam

 

 

Tak. Mamy to na uwadze, mam nadzieje, ze kiedys sie bedzie dalo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...