Skocz do zawartości

Sklep Internetowy Subaru


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem partię czapek "PATROL SUBARU"

A kiedy bedzie pogladowe zdjecie z wykonanym juz na niej napisem? ;) I czy bedzie w innych kolorach?

 

I mam jeszcze jedno pytanko, czy bedzie mozliwosc kupienia modelu Imprezy GT w wersji 22b lub zwyklej cywilnej MY'00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem partię czapek "PATROL SUBARU"

A kiedy bedzie pogladowe zdjecie z wykonanym juz na niej napisem? ;) I czy bedzie w innych kolorach?

 

I mam jeszcze jedno pytanko, czy bedzie mozliwosc kupienia modelu Imprezy GT w wersji 22b lub zwyklej cywilnej MY'00 ?

1. zdjęcie z haftem podmienię jutro.

2. kolor będzie jeden.

3. zamówiłem w AutoArt 12 rodzajów modeli. Mam nadzieję zę za tydzień u nas będą.

są tam różne rodzaje modeli (cywilne i wrc) i różne skale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Mierzyłem miarką bardziej budowlaną :oops:

ale w miarę dokładnie. Obwód z najbardziej optymalnym spięciem to 57 cm (kolega ma rozmiar czapki M i wygląda równie dobrze jak na mojej XL). Bardzo fajny krój, dzięki któremu dobrze leży bez względu na rozmiar czaszki.

Żona namówiła mnie abym też sobie wziął bo w tej jedynie nie wyglądam jakbym w garnku chodził. :twisted:

 

Mam nadzieję że chociaż kilka się sprzeda bo mi księgowa nie daruje. Wszyscy byli przeciwni i z bólami udało mi sie ja przeforsować. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. zamówiłem w AutoArt 12 rodzajów modeli. Mam nadzieję zę za tydzień u nas będą.

są tam różne rodzaje modeli (cywilne i wrc) i różne skale.

 

Jeeeeaaaa, może mi ktoś na dzień dziecka z rodziny kupi, w końcu nie jestem jeszcze taki stary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak tylko bym chciała ten... dyskretnie, że bywają ostatnio dni cieplejsze niż zimniejsze i co bym chętnie się zapoznała z tą taką koszulką... ale już chyba tracę nadzieję powoli ;)

 

Jeśli piszesz o bluzeczce fitness to już ja nawet widziałem. Kazałem zmniejszyć szerokość materiału na placach między łopatkami. Zastanawiam się czy nie kazać dorobić spodenek fitness.

Znaczy czekam dalej... szkoda bo ciepło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy beda wieksze rozmiary (i czy w ogole beda) koszulek T-Shirt SWRT ?? Chociaz zeby była L-ka:) pozdro

 

Sklep Prodriwe przygotowywał się do rajdu Monaco i był z nimi utrudniony kontakt. Mam na dniach dostać stany magazynowe i listę pozycji które otrzymamy. Z 40 wysłanych pozycji mieli jedynie 12 !! Transport byłby zbyt drogi w stosunku do wartości przesyłki. Domówiłem kilkanaście innych rzeczy i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła czapka i jest git ! Pierwsza czapka w której nie wyglądam jak osioł :P Dziękować :grin:

 

Bardzo się cieszę że Ci się podoba. Moja żona też stwierdziła że musze sobie kupić bo w innych wyglądam jak w garnku :twisted:

 

 

ps. Szkoda że nie będzie CIe na Zlocie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...