Skocz do zawartości

Salon w Krakowie a akcesoria?


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Są godziny otwarcia salonu i nawet jak bym chciał sobie brelok kupić na 5 minut przed zamknięciem to muszę być potraktowany jak ktoś, kto che wydać kasę na samochód!!!

 

Dokładnie, i mógłbyś nawet kupić dwa. Ale jak jest już po godzinach to chyba inna kwestia.

 

Ja bym sprawy nie bagatelizował, bo właśnie rozwiązywanie takich problemów i pomoc komuś kto podjeżdża do salonu nawet w sobotę po południu tylko po wycieraczki, powinna być priorytetem!!!

 

Myśle że gdybyś naprawde potrzebował pomocy to nawet po zamknięciu by po ciebie wyjechali. Wiem że tak robią bo byłem tego świadkiem. Klient się rozkraczył to specjalnie do firmy przyjechali aby go przyjąć.

 

Az rozumiem w całości twoje "zdenerwowanie" bo sam pewnie bym się też wkurzył.

 

A ja nie, bo jeśli miałbym się tak wkurzać to wszystko powinno być czynne 24 h/dobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bez sensu ten temat jest.

oczywistym jest, ze po zamknieciu sie nie da kupic.

Azrael, nie ma co nazywac wycieraczek egoztycznym/niebezpiecznym towarem i pisac "chciałem się zwrócić z uprzejmym pyatniem jakie przesłanki keirowały kimś kto skonstruował organizację pracy w Krakowskim salonie".

 

ochlon troche czlowieku i nie podwazaj kompetencji osoby, ktora tego dokonala.

bardzo dobrze, ze jest podzielone na dzialy - lepiej sie nie da.

gdyby kazdy pracownik zajmowal sie wszystkim po trochu to NIC bys nie zalatwil.

 

Dlaczego jesli nie poradziles sobie z zakupem wycieraczek gdzie indziej chcesz komus dodawac obowiazkow ?

Czy od np Urzedow z ktorymi miales ostatnio stycznosc tez bedziesz za chwile wymagal zeby byly czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobe ?

 

Proponuje Ci wogole napisac oficjalne pismo do sipu zeby sie tym zajeli na powaznie bo to zgroza przecierz nie moc kupic po zamknieciu.

 

Przesadzasz i tyle.

 

Guma, klient nasz pan - tak ale nie po zamknieciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam., właśnie o to chodzi. Skoro salon był otwarty, to klient może oczekiwać, że kupi w nim piórka wycieraczek.

A Twój przykład:

Czy od np Urzedow z ktorymi miales ostatnio stycznosc tez bedziesz za chwile wymagal zeby byly czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobe ?

nijak się ma do stanu faktycznego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nijak się ma do stanu faktycznego

 

Ja to podchodze do tego tak:

 

Salon Subaru - sprzedaje samochody

Dział części - jak sama nazwa wskazuje, sprzedaje części

Serwis - naprawa

 

Dlatego uważam że gdyby to był salon z piórami to Az miałby racje ale czy w piekarni takto też powinni mąke sprzedawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że potrzeba specjalnych kompetencji do sprzedaży wycieraczek?? :roll:

 

Rozumie jakby ktoś wpadł i powiedział, że chce kupić przednią lampę, ale wycieraczki??

Takie bzdety powinny wisieć na jakimś stojaku, nawet gdyby pracownik nie widział jakie pióra powinny byc do np. Wrx-a to klient pewnie sam by sobie dobrał i tylko podał sprzedawcy. :lol:

 

Ja rozumie, że dlaczego Pan od sprzedaży aut ma sprzedawać części, ale to są tylko wycieraczki i każdy w salonie powinien poradzić sobie z takim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że potrzeba specjalnych kompetencji do sprzedaży wycieraczek?? :roll:

 

Rozumie jakby ktoś wpadł i powiedział, że chce kupić przednią lampę, ale wycieraczki??

Takie bzdety powinny wisieć na jakimś stojaku, nawet gdyby pracownik nie widział jakie pióra powinny byc do np. Wrx-a to klient pewnie sam by sobie dobrał i tylko podał sprzedawcy. :lol:

 

Ja rozumie, że dlaczego Pan od sprzedaży aut ma sprzedawać części, ale to są tylko wycieraczki i każdy w salonie powinien poradzić sobie z takim problemem.

W pełni się zgadzam. Po co nabijać kasę Shellowi czy innemu Orlenowi....

Kasa zostaje w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że potrzeba specjalnych kompetencji do sprzedaży wycieraczek??

 

Wiadomo że nie potrzeba, ale może jest w Emilu tak że każdy zajmuje sie swoją działką i nikt nikomu się nie wpierdziela do działki innego.

Ja nie twierdze że nie może być inaczej i może lepiej, ale jest jak jest i jeśli jest coś zamknięte to jest zamknięte.

 

Co by szkodziło żeby facet który siedzi w salonie poszedł otworzyć dział z częściami i sprzedał te wycieraczki

 

Czyli powinien wiedzieć zarówno jaka kwota, gdzie są i jak je zaksięgować, więc takto mi powiedz po co ten co się zajmuje częściami. Powiem tak, ludzie nie są niezastąpieni i również część z nas może zostać usunięta. Np adwokaci, czemu ich liczby nie zredukować :?: Przecież są osoby które udzielają porady prawnej za 15 zł.

 

Moim zdaniem rozczęsanie tego tematu na forum jest idiotyzmem i głupim pomysłem. Jeśli ktoś naprawde chciałby coś poprawić i uwaza że został skrzywdzony to niech napisze oficjalny list do Dyrekcji a nie robi publicznej debaty. Możliwe że program pracy został ustawiony tak a nie inaczej z różnych względów.

Przykładem są głupie wycieraczki, ale za moment będą klocki hamulcowe, koła, opony, tarcze itd itp.

Dział części jest czynny od do. A skoro Azrael miał takie problemy z wycieraczkami to mógł zadzwonić do działu części w godzinach pracy i poprosić aby zostawili je dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, Adam., moim zdaniem nie macie racji. Taka właśnie traci się klientów. Co by szkodziło żeby facet który siedzi w salonie poszedł otworzyć dział z częściami i sprzedał te wycieraczki, tym bardziej że przyjechało Subaru i kierowca potrzebuje pomocy.

 

moim zdaniem Ty nie masz racji.

 

szkodzilo by w ten sposob, ze facet moze nie potrafic obslugiwac programu do wystawiania faktur, moze nie potrafic zrobic wydania zewnetrznego towaru i moze tez cos przy okazji namieszac temu facetowi co sie tym zajmuje gdy dzial czesci jest czynny (w jego stanowisku pracy). niekoniecznie tez musi wiedziec gdzie w magazynie szukac tego towaru oraz moze nie znac masy innych procedur, ktore trzeba wykonac przy sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ze facet moze nie potrafic obslugiwac programu do wystawiania faktur, moze nie potrafic zrobic wydania zewnetrznego towaru...

 

a może powinien potrafić. i powinien potrafić sprzedawać samochody w różnych kolorach. i kombi również. a nie tylko srebrne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powinien wiedzieć zarówno jaka kwota, gdzie są i jak je zaksięgować, więc takto mi powiedz po co ten co się zajmuje częściami.

rzeczywiście to jest tak dużo nowych czynności że koleś mógłby nie dać rady. Tak na prawdę nie musi co pokazał Azraelowi tylko powiedz mi proszę co by się stało gdyby wiedział to wszystko i załatwił tą sprawę mimo że nie należy to do jego obowiązków. Korona by mu z głowy spadła? Az by napisał, że w salonie w Krakowie chłopaki są pomocni i poleca ten salon... a tak to sobie zrobili antyreklame.

Moim zdaniem rozczęsanie tego tematu na forum jest idiotyzmem i głupim pomysłem

a tego to już wcale nie czaję... Przecież na tym forum rozmawia się o wszystkim, to chyba tym bardziej o tym co się dzieje w salonach SIP.

Adam., tobie pięknie odpisał odpisał leonID,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by się stało gdyby wiedział to wszystko i załatwił tą sprawę mimo że nie należy to do jego obowiązków.

 

Stać by się nic nie stało, ale może mają układ taki że nikt nikomu nie ładuje się do jego działki.

 

a tego to już wcale nie czaję... Przecież na tym forum rozmawia się o wszystkim, to chyba tym bardziej o tym co się dzieje w salonach SIP.

Adam., tobie pięknie odpisał odpisał leonID,

 

Bo uważam że takie sprawy załatwia się oficjalnym pismem, a nie taką zabawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ze facet moze nie potrafic obslugiwac programu do wystawiania faktur, moze nie potrafic zrobic wydania zewnetrznego towaru...

 

a może powinien potrafić. i powinien potrafić sprzedawać samochody w różnych kolorach. i kombi również. a nie tylko srebrne.

 

na pewno potrafi

a faktury wystawia koordynator sprzedazy lub ktos inny jest odpowiedzialny za zamowienia aut i ich fakturowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wytłumaczenie, że nie potrafi wystawić faktury? Tzn., że jest debil i trzeba go zwolnić.

 

Przecież 10-letnie dziecko teraz potrafi. Albo nabić na kasę. A w epoce komputerów i sieci - wcale nie musi "mieszać w stanowisku pracy" działu z częściami.

 

 

Nie popadajmy w paranoję.

 

Był zamknięty dział z częściami - był, nie da się kupić - nie da. Taka polityka i wsio. Ale nie dorabiajcie na siłę do tego teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadą jest oczekiwać czerwonych dywanów tylko dlatego, że chce się kupić wycieraczki (były tego typu wypowiedzi). Z drugiej strony auta Subaru mają specyficzne żarówki, teraz dowiedziałem się, że wycieraczki też. Ciężko gdzieś poza salonem dostać takie żarówki, a nie możność zakupu może być dla użytkownika naprawdę dużym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...