Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale wygląda na to, że w środku to 6500 Classic ;)
A co za różnica co jest w środku?

Nokia twierdzi, że będzie to prestiżowa oferta przeznaczona dla najbardziej wyrafinowanych estetycznie użytkowników...

i tego sie należy trzymać :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam., nic nie wiemy. Jak się pojawi w cenniku, to dam znać 8).

 

 

Wiem, teraz się zrobiło ciśnienie na iPhone'y, a przez ten soft nie ma skąd ich brać :(.

 

O co chodzi z tym softem? Jak zdejmowalem simlocka z mojego, to widzialem, ze juz poradzili sobie z nowszym softem 1.1.1 i 1.1.2. Najlepsze, ze apple wprowadzil limit dla kupujacych, kupno tylko karta i ograniczenie do 2szt (dzieki karcie wiedza kto juz kupil ile).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym softem? Jak zdejmowalem simlocka z mojego, to widzialem, ze juz poradzili sobie z nowszym softem 1.1.1 i 1.1.2. Najlepsze, ze apple wprowadzil limit dla kupujacych, kupno tylko karta i ograniczenie do 2szt (dzieki karcie wiedza kto juz kupil ile).

 

To zdejmij simlocka z 1.1.2 :).

 

 

Jailbreaka można zrobić, ale simlocka nie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już parę dni temu się to pojawiło. Chyba jakiś godny następca 8800 Sirocco.

 

Ale wygląda na to, że w środku to 6500 Classic ;)

 

6500 jest wypasiona (szkoda tylko, że nie cała jest metalowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian.R, puderniczke kupujesz czy to etui na okulary?
Jesli etui na okulary za 4 kawałki, to okulary pewnie Nefarious albo coś równie kawiorowego? :roll:

 

A jeśli to puderniczka, to ciekawe co za gatunek pudru jest w środku... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to w każdym amerykańskim sofcie są tylne drzwi, przez które amerykańskie służby specjalne są w stanie kontrolować użytkowników. Dotyczy to nawet softu do kodowania danych. Jeśli producent nie da władzom dostępu – to produkt po prostu nie trafi na rynek. Bezpieczeństwo narodowe...

Jesteśmy ingwilowani przez wielkiego brata w takim zakresie, że nawet sobie z niego nie zdajemy sprawy... :???:

 

To, że ktoś zdementował i odpowiednie czynniki potwierdziły, że nieprawda...

to nic nie znacz...

jedynie tyle, że smutni panowie, którzy mieli sprawie ukręcić łeb, dobrze wykonali swoją dezinformacyjną robotę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to w każdym amerykańskim sofcie są tylne drzwi, przez które amerykańskie służby specjalne są w stanie kontrolować użytkowników. Dotyczy to nawet softu do kodowania danych. Jeśli producent nie da władzom dostępu – to produkt po prostu nie trafi na rynek. Bezpieczeństwo narodowe...

Jesteśmy ingwilowani przez wielkiego brata w takim zakresie, że nawet sobie z niego nie zdajemy sprawy... :???:

 

Mhm. I Talibowie w Klewkach.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa...

Działalność służb jest finansowana przez podatników.

Mają oni wprawdzie silne ciągotki aby dorobić coś na boku (choćby stare afery w polskich służbach "operacja zalew", "operacja żelazo"). Obecnie są to zwykle prochy, bo na tym najwięcej się zarabia. Ale tych pieniędzy chłopcy zwykle nie wpłacają do kasy swojej firmy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak funkcjonariusz globalnej korporacji

 

I to jeszcze o amerykańskim rodowodzie. Mało tego - korporacji, która (celowo) truje biedne europejskie dzieci i powoduje ich uzależnienie oraz otyłość! :mrgreen:

 

A tak na poważniej: wydaje mi się, że te wiadomości to wyraz pewnej megalomanii: wszyscy chcą się czuć ważni i wyjątkowi i dlatego łykają takie teksty, wierząc, że są interesującym obiektem dla rządu US and A. A realia są takie, że amerykański rząd ma nas serdecznie gdzieś, a na tych, których nie ma gdzieś, ma lepsze sposoby, niż 'backdoory' w oprogramowaniu 8).

 

Inna rzecz, że akurat co do algorytmów szyfrowania, rząd amerykański zawsze otwarcie zastrzegał sobie prawo posiadania 'backdooru'...

 

 

...i dlatego takie sukcesy rynkowe w tej dziedzinie odnoszą nieamerykańskie firmy :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...