Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moj Ci on jest... moj

Albo jak kto woli... mojjjj ssssskkkkkaaaaarrrb :mrgreen:

Wreszcie mam w lapkach SPV M650. Teraz go powoli (z naciskiem na powoli) testuje i rozgryzam. Gdzie mozna znalezc jakies fajne zapychacze (czyt. aplikacje) karty pamieci...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie bawilem

jeżeli ktoś lubi zabawę... :mrgreen: a nie gadanie...... :cool:

 

Wytrzymałem :grin: z nim od srody do dzisiaj :twisted: bardziej &*^%$A@# telefonu jeszcze nie mialem. Najpierw przestało dzialac youtube, pozniej GG a na koniec wylaczyl sie glosniczek :roll: reset ustawien wszystko naprawil... ale caly tel okazal sie nieporozumieniem :lol:

 

Jaki polecacie tel. do 1000 pln ?? zwykly tel, nie musi byc wszystkomajacy.... zawsze bylem zwolennikiem noki... ale maja teraz 1000 modeli... a ja zostalem na etapie 6310 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunnychris, podobno chinska podroba IPhona jest fajna =)

 

Ja sie przesiadlem na E51 - jestem prawie bardzo zadowolony. Troche mnie wkurza, ze bateria trzyma maks 4 dni, srednio 3 doby. Czasem tez zdarza sie przywiesic tej, czy innej aplikacji przeze mnie doinstalowanej i wtedy musze wylaczyc i wlaczyc telefon. Po takiej akcji (ale tylko po takim zawieszeniu) aplikacje, ktore sobie pouporzadkowywalem po katalogach w menu, wracaja do katalogu "Instalacje".

 

Jesli zas niezalezy ci na WiFi, HSDPA i b. szybkim symbianie, to polecam E50 - bardzo dobrze wykonana mechanicznie komorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE z tych bardzo ważnych - mogę mieć SE K 850, Nokie N95 oraz Iphone. Wszystkie telefony będą hackowane ile wlezie przez znajomego, by miały najnowszy soft i jakies tam gadzety. Tylko podpowiedzcie szczerze, bo opcje jako tako znam i sam lubie gadżety. KTÓRY WYBRAĆ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE z tych bardzo ważnych - mogę mieć SE K 850, Nokie N95 oraz Iphone.

 

Trzy zupełnie odmienne modele.

 

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 11:49 am ]

sunnychris, paczka poszła dzisiaj...

 

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 11:50 am ]

Jak jest zepsuty - pewnie tak. W działających to się nie dzieje :twisted: .

 

 

Przemeq - czas zmienić. Ostatnio szedłem ulicą i w ciągu 5 minut spotkałem 3 osoby z iPhone'ami :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...