Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu była premiera nowego Samsunga Galaxy Note.

 

A od dzisiaj mamy też nowego iPhone`a 5s i 5c -> http://technologie.gazeta.pl/internet/1,113841,14582587,iPhone_5S___S_jak__super__.html#BoxTechTxt

 

BTW - zdaniem Spiegla najtrudniej było się włamać władzom właśnie do iPhone`a

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,14568658,Myslisz__ze_NSA_nie_moze_sie_dobrac_do_danych_z_Twojego.html#BoxTechTxt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe też jest to, że iP5 całkowicie zostaje wycofany ze sprzedaży

 

Wygląda na to, że nowy tanńszy model 5c ma dokładnie taką samą specyfikację jak obecna wersja 5. Chodzi więc pewnie o to, żeby nie trzymać dwóch dokładnie takich samych słuchawek na rynku.

 

http://antyweb.pl/nowy-iphone-5s-juz-jest-oto-nasze-porownanie-z-najlepszymi-smartfonami-na-rynku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem zakladac nowego watku. Pytanie do uzytkownikow sieci Play - czy mozecie napisac pare slow o jakosci rozmow i zasiegu?

 

bez zarzutu,

dodatkowo Play korzysta z nadajników Plusa ,ja np. przestawiam ręcznie, bo lepiej działa na wsi

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem zakladac nowego watku. Pytanie do uzytkownikow sieci Play - czy mozecie napisac pare slow o jakosci rozmow i zasiegu?

Niestety jakość połączeń i zasięg odbiega od 3 pozostałych operatorów i jest to zauważalne, i odczuwalne szczególnie w budynkach (nawet w dużych miastach) oraz przy przełączaniu się między stacjami. Pomimo, że play może korzystać z plusa i orange, to w praktyce nie działa to płynnie i bezproblemowo.

Po 5 latach użytkowania playa zrezygnowałem właśnie ze względu na jakość i zasięg. W tej chwili oferty operatorów są bardzo zbliżone, a infrastruktura poprawia się u W3.

Natomiast najlepiej jest sprawdzić, porównać warunki w miejscach w których się najczęściej przebywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem zakladac nowego watku. Pytanie do uzytkownikow sieci Play - czy mozecie napisac pare slow o jakosci rozmow i zasiegu?

Jest słabo, sam chciałem wziąć Playa ale znajomi odradzali. O ile w Krakowie jest ok, to już za miastem gubi zasięg. W tym roku będąc większa grupą na Helu wszyscy z mieli zasięg i internet prócz użytkowników właśnie Playa.

 

Co nie zmienia faktu, że ich taryfy są najtańsze na rynku i jeśli problem z zasięgiem cię nie za bardzo obchodzi to bym wybrał Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzi o to, ze chcialbym miec zasieg i dobra jakosc rozmow.. Oferta Play'a bije na glowe konkurencje stad moje pytanie.

Chyba wezme sobie prepaid Playa i zobacze jak to faktycznie smiga..

 

zerknijcie na ten genialny pomysl:

 

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to juz bylo (w komputerach PC) i sie nie sprawdzilo. Taki telefon bedzie drizszy, wieksy i mial slabsze parametry niz cala reszta telefonow na rynku.

 

 

Możesz rozwinąć dlaczego ma niby taki być ?

 

PzDr

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...