Skocz do zawartości

10.02.2007r. - lotnisko w Kamieniu Śląskim


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:

PS Lucek, weź i przyślij mi ten swój adres, bo nie wiem, gdzie mam nabę wysłać! :razz:

 

Ja bede wiedzial co i jak w przyszlym tygodniu, dostane rozpiske z pracy, jak dobrze pojdzie mozemy sie pointegrowac :)

 

BTW Jarek zdjales zamszaka? ;)

 

PS. Chyba zaczne szukac felg 17 na tor ... (opony mam ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to jedzenie no szczerze mowiac podobno jest z tym tam problem i tak napawde dzien o bulkach by sie szykowal :P termosiki itd... i w sumie to nie jest to co tygryski lubia najbardziej .... dlatego AL stwerdzil ze jak nie ma to sie zrobi ;) i jezeli grupa sie utrzyma i nikt nie poodpada, postanowil przygotowac mala niespodzianke gastronomiczna ;) tak ze o jedzenie martwic sie nie bedzie trzeba :D mysle ze takie rozwiazanie bedzie optymalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to jedzenie no szczerze mowiac podobno jest z tym tam problem i tak napawde dzien o bulkach by sie szykowal :P termosiki itd... i w sumie to nie jest to co tygryski lubia najbardziej .... dlatego AL stwerdzil ze jak nie ma to sie zrobi ;) i jezeli grupa sie utrzyma i nikt nie poodpada, postanowil przygotowac mala niespodzianke gastronomiczna ;) tak ze o jedzenie martwic sie nie bedzie trzeba :D mysle ze takie rozwiazanie bedzie optymalne ;)

 

Nie ma problemu, hotel jest pod nosem, a w hotelu restauracja. Zawsze też można termos i kanapki zabrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emka - myslalem, ze cena za ta miejscowke jest podobna do np uleza.

widac grubo sie mylilem :oops: .widac z tego wszystkiego, ze miedzianka ma jednak dobre ceny.

ABT ale ile mozna po tych kielcach latac...?

 

Ulez juz niedlugo tez idzie w gore... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...