Skocz do zawartości

10.02.2007r. - lotnisko w Kamieniu Śląskim


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam nic nie mów ;( Tak bardzo cieszyłem się na ta imprezę. :cry:

 

Daleko nie masz, przy piciu przepływka tylko przeszkadza ! A przecie Tobie to od nadmiaru procentu tłoki nie popłyną :)

 

Jadę przez Wrocław mogę Cie zabrać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie zjawię się w sobotę

 

tego chyba nie zrobisz, mamy tematy do obgadania, tzn Ty gadac ja sluchac :cool:

 

bierz loche i dawaj na rewir :twisted:

 

czy Ty zdajesz sobie sprawe jak sie musialem naprodukowac aby dostac zwolnienie warunkowe na ten weekend :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw imprezę odwołuję, a potem jak człowiek się jakoś inaczej na sobotni wieczór poumawia, to kufel pakuje i jedzie w najlepsze... :evil:

 

Wybacz Jarku, moja wina, wyglądało, że nic sie nie da zrobić ;( Tylko dzięki dobrej duszy ABTa, udało się odpalić srebrnego pożeracza staruszek :). Poza tym plany sobotnie są od tego żeby je zmieniać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, autor filmiku dawno temu była na forum i sam go wtedy też tu wrzucił. A tak w ogóle, to sam filmik pokazuje, jak w gliwickie eLki jeżdżą :twisted:

 

Heh, dobre, dobre, szkoda ze jak ja robilem prawko to jezdzilem fiatem uno. :mrgreen:

Wrzuce niedlugo filmik z wczorajszej pojezdzawki w Wawie, wcale nie bedzie wygladalo gorzej, a moze nawet i lepiej. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ! autko zatankowane, umyte,

 

 

Damn, a ja brudasem przyjade :( Ale myc się nie opłaca bo mam 220km do przejechania a chlapa jest.... No nic :) po brudasie mnie poznacie. Do jutra w takim razie :) Szczałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam brudne auto, i tak nikt sie nie polapie ze nie mylem przed wyjazdem :mrgreen:

wladowalem letnie pollyse plastiki do auta i wieeelka zabe :lol: . mam nadzieje,

ze ktos pomoze mi ja wyjac, straszny kawal zelastwa (ale jaki wygodny :cool: ).

na interii podaja 6-7 stopni :roll: . jeszcze 2h mialo tez nie byc sniegu, no nic.

najwyzej kola beda mialy wycieczke :lol: . do zobaczenia kolo 10 gdzies kolo hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...