Skocz do zawartości

10.02.2007r. - lotnisko w Kamieniu Śląskim


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest tam może miejsce do noclegu?

Jeśli byli by chętni to mogę przytargać beczkę lub dwie piwka.

Było by idealne na odprężenie po ciężkim dniu nauki ;)

 

O żeszsz....złoty Chłopak z nieba mi spada :mrgreen:

 

Co do spania jest hotel przy samym lotnisku, są też agroturystyki okoliczne....no to co Panowie są jacyś chętni na te beczki ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam wynalazki....

Na razie do wyboru:

lekkie:

- pils 10-tka

- scottisch ale 12,5 ekstr.,

- stout 12,6 ekstr., (coś podobnego do guinesa tylko lepsze :] ),

- koelsch,

- dunkel waizen,

- pils budvar,

- dunkel,

z ciężkich to jest jeszcze tzw dzwonek czyli belgijskie ale tripple....

 

Mam nadzieje że po IV Zlocie SWiMP (zapraszam do Oleśnicy w dniach 2-4 luty br.) coś zostanie do zabrania na lotnisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psiakrew, wszystkie fajne imprezy (pikuś jazda, ale te piwa!!!) musicie robić:

a) daleko,

B) akurat wtedy, kiedy ja za Chiny Ludowe nie mogę...!?

 

10. akurat mam dużą imprezę służbową :evil: - może LSD* coś następnego zaproponuje w lepszych parametrach? :roll:

Mam zgodę od żony nawet na jakieś (lekkie) zadrapanie Yarka :twisted:

 

* dla mnie te angolskie nazwy z jakimiś tam akselerejszyn i innemy sportdrajwingskulamy są nie teges... Lenczowska Szkoła Doskonalenia - i już :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, do wszystkich, którzy wysłali mi swojego mail'a (sorry, oprócz tych z Was, którzy wpisali się już na listę na forum) wysłałam info organizacyjne. Listę już zamykamy. Jest wstępnie 15 osób: 1. Rallymen

2. Carfit

3. Abt

4. Dawid

5. Wesoły

6. Blondas

7. Countdown

8. Tajny

9. Szczur75

10. Elwood

11. LouCyphre

12. WRX38 – wstępnie

13. Michał – Lezo

14. Adam K

15. Ad

Jeśli coś przekręciłam to proszę poprawiajcie. Termin jest odległy więc otwieramy liste rezerwową. Na szkoleniu pojawi się dodatkowy instruktor bo wyjątkowo przy takiej licznej grupce będzie wszystko wtedy sprawnie przebiegać.

Cena szkolenia, ze względu na koszt wynajmu lotniska, wyniesie 300zł. od samochodu. Niezależie od ilości pasażerów. Rozpoczynamy jak zwykle o 10.00 a czas zakończenia będzie zależał już od Was. A z tego co widzę powyżej nie skończy się to szybko :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, do wszystkich, którzy wysłali mi swojego mail'a (sorry, oprócz tych z Was, którzy wpisali się już na listę na forum) wysłałam info organizacyjne. Listę już zamykamy. Jest wstępnie 15 osób: 1. Rallymen

2. Carfit

3. Abt

4. Dawid

5. Wesoły

6. Blondas

7. Countdown

8. Tajny

9. Szczur75

10. Elwood

11. LouCyphre

12. WRX38 – wstępnie

13. Michał – Lezo

14. Adam K

15. Ad

Jeśli coś przekręciłam to proszę poprawiajcie. Termin jest odległy więc otwieramy liste rezerwową. Na szkoleniu pojawi się dodatkowy instruktor bo wyjątkowo przy takiej licznej grupce będzie wszystko wtedy sprawnie przebiegać.

Cena szkolenia, ze względu na koszt wynajmu lotniska, wyniesie 300zł. od samochodu. Niezależie od ilości pasażerów. Rozpoczynamy jak zwykle o 10.00 a czas zakończenia będzie zależał już od Was. A z tego co widzę powyżej nie skończy się to szybko :wink:

 

Nie wstępnie, tylko na BANK i nie 38, tylko 33, a tak naprawdę to 34, lub prawie 35!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny szkoleń są głównie uwarunkowane cenami wynajmu obiektów. Jeżli będą niższe to automatycznie cena szkolenia będzie zawsze tańsza. Cena wynajmu lotniska w Kamieniu ma sie nijak do ceny wynajmu innych obiektów. Oferta spotkania w Kamieniu jest adresowana głównie do tych, którzy mają daleko do Ułęża i tam raczej nigdy nie pojadą, głównie ze względu na czas. Rozmawiając o tych sprawach (cenowych) na forum możemy się spodziewać, że niebawem ceny wszystkich miejsc szkoleniowych zrównają się, ale napewno będzie to winda w górę. Nie w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AL Zaprasza na kolejne gry i zabawy - tym razem w Kamieniu Śląskim. Zgłoszenia chętnych itp. prosimy tutaj. :-)

 

Coś więcej ? Program szkolenia, czy na lotnisku będzie coś do zjedzenia, czy jak na SJS trzeba prowiant samemu zabrać żeby nie wykitowć z głodu ?! :P

 

 

Piszę się w rezerwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...