Skocz do zawartości

przeglondłem se auto gwarancyjnie ...w morde


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu wczorajszym, z nudów ma sie rozumieć, dałem mojo SREBRNO SZCZYKAWKE, co by rzucili na nio, gwarancyjnym okiem fachowca, czy jeszcze bidula dycha. No i rzeczywiście, wyszło mię ponad dycha. Lajkonik Serwis, czyli karkowskie ASO ( Archidiecezja Szpecjalistów Organoleptyków ), mieści się ( a właściwie to się już ledwo mieści ) przy ul. Dworskiej. O ile gówno mi do nazwy "Dworska", o tyle określenie "ulica", zostało nadane troche na wyrost. Nie dość że ma najwyży 90 metrów dłuższym bokiem, to przywodzi na wyobraźnie raczy trase testowo dla cienżkiego sprzęta terenowego. Jeśli chodzi o nazwe to można by sie pokusić o zmiane na Wykrotowa, Dziurawiańska, Małogładka, Zapomniana, Podorywkowa, Niemelirowana abo jak zwykle Jana P II. Próba dotarcia suchom oponom do ASO, może sie przydażyć ino po półroczny, katastrofalny suszy, ewentualnie podczepiwszy się pod jako rakiete balistyczno, kursująco na ty trasie. Po obrzuceniu gwarancyjnem okiem moi szczały, chopaki zrobili jej general pucen. I tera sie zrobił problem, bo jak tekiem wypiglowanem pojazdem, przedostać sie na normalno droge, bez uszczerbku na makijażu. Jakem chopaków poprosił co by mi "szczałe" przenieśli przez kałuże, to mi powiedzieli że som tak zmenczone rzucaniem gwarancyjnym oczami, że nie majo nawet siły nosić swojego nazwiska, a co dopiero takiego tonażu.

Nacieszyłem oko mojem cacuchem przez pienć minut, a potem już skandalicznie upierdzielonom szczałom, udałem się w dalszo drogę, znaczy poskarżyć sie Ojcu Dyrektorowi. W Kurii Sip, ku mojemu zaskoczeniu, Przywitano mię słowami : - a gdzieżeś Pan Tak upierdzielił swojo szczałe ? Coś mię się wydaje że szefostwo ASO, napawa się dumom, że jako jedyne Aso Subaru na świecie, majo tor doświadczalny 4X4, i wychodzo z założenia że jak który nie dojedzie na przeglondnięcie gwarantowane, sie znaczy, nie opyla sie reperować.

 

Siwy z brudną szczałą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym, z nudów ma sie rozumieć, dałem mojo SREBRNO SZCZYKAWKE, co by rzucili na nio, gwarancyjnym okiem fachowca, czy jeszcze bidula dycha. No i rzeczywiście, wyszło mię ponad dycha. Lajkonik Serwis, czyli karkowskie ASO ( Archidiecezja Szpecjalistów Organoleptyków ), mieści się ( a właściwie to się już ledwo mieści ) przy ul. Dworskiej. O ile gówno mi do nazwy "Dworska", o tyle określenie "ulica", zostało nadane troche na wyrost. Nie dość że ma najwyży 90 metrów dłuższym bokiem, to przywodzi na wyobraźnie raczy trase testowo dla cienżkiego sprzęta terenowego. Jeśli chodzi o nazwe to można by sie pokusić o zmiane na Wykrotowa, Dziurawiańska, Małogładka, Zapomniana, Podorywkowa, Niemelirowana abo jak zwykle Jana P II. Próba dotarcia suchom oponom do ASO, może sie przydażyć ino po półroczny, katastrofalny suszy, ewentualnie podczepiwszy się pod jako rakiete balistyczno, kursująco na ty trasie. Po obrzuceniu gwarancyjnem okiem moi szczały, chopaki zrobili jej general pucen. I tera sie zrobił problem, bo jak tekiem wypiglowanem pojazdem, przedostać sie na normalno droge, bez uszczerbku na makijażu. Jakem chopaków poprosił co by mi "szczałe" przenieśli przez kałuże, to mi powiedzieli że som tak zmenczone rzucaniem gwarancyjnym oczami, że nie majo nawet siły nosić swojego nazwiska, a co dopiero takiego tonażu.

Nacieszyłem oko mojem cacuchem przez pienć minut, a potem już skandalicznie upierdzielonom szczałom, udałem się w dalszo drogę, znaczy poskarżyć sie Ojcu Dyrektorowi. W Kurii Sip, ku mojemu zaskoczeniu, Przywitano mię słowami : - a gdzieżeś Pan Tak upierdzielił swojo szczałe ? Coś mię się wydaje że szefostwo ASO, napawa się dumom, że jako jedyne Aso Subaru na świecie, majo tor doświadczalny 4X4, i wychodzo z założenia że jak który nie dojedzie na przeglondnięcie gwarantowane, sie znaczy, nie opyla sie reperować.

 

Siwy z brudną szczałą

 

..... tez wlasnie sie kiedys zastanawialem czy panowie z wybiglowanych sti-ow (o panach z foresterow czy outbackow, nie mowie z wiadomych wzgledow 8) ) jak sobie przejada do ASO subaru ta "dojazdowka" to czy leekko nie sa poirytowani stanem tej "dojazdowki" :roll: ....

 

pozdr. mk.si 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, wy Krakusy to tylko narzekac umicie.

Ze drogi dziurawe be, ze bloto be, ze telepie be, ze oni zmenczone te panowie, be.

I nic juz nie jest cacy?

A rozkradli pol samochodu przy przegladzie?

A wymienili nowe czesci na stare?

No to ludzie, o co chodzi?

Ja mam zaraz przeglad, znaczy sie w poniedzialek i mnie to wyniesie jak raz jedynie 1500 zlotych. No to przeciez oni tam dzialanosc charytatywne prowadza. Zona auto, tez japonskie, ale jedna oska parszywa, to przeglad jedna polowe tego, albo 2/3 ale po 40 a ja po 15.

Bo chodzi o to, ze te warstaty sa w biednych dzielnicach, i oni z tych aso dofinansowuja lokalne szkoly, przytulki dla bezdomnych, karmia psy na paluchu, i takie tam. Zeby sie tylko dalo to od podatku odciagnac, ale nieeeee. Sie nie da.

Ale czlowiek wiedzial jeden z drugim co kupuje. Ob WB wiedzial, ze po blocie sie bedzie telepal, a ja ze bedzie tanio. I samim weszli do tej wody, co juz potem panta rei tylko robi z naszej kasy i wody ze szlafa, jak to mowio, a woda ze szlaufa kosztuje ile za metr3?

To sie wszystko da policzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

to przywodzi na wyobraźnie raczy trase testowo dla cienżkiego sprzęta terenowego

 

To przecie Ty masz choć trchę terenowe autoko to spoko, a co jak cza GTkiem albo WRXem zajechać. To ino się dobrze rozpędzić i przeskokiem na plac wpaść.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po wizycie w ASO Subaru jestem nieprawdopodobnie zadowolony. Miła, fachowa i konkretna obsługa, wszystko zrobione na cacy i najważniejsze, że autko jeździ i gra muzyka. A koszt niewielki - tyle co przeciętny człowiek wydaje w tydzień na piwo (no może w dwa tygodnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koszt niewielki - tyle co przeciętny człowiek wydaje w tydzień na piwo (no może w dwa tygodnie).

 

Obliczyłem se na sobie i wyszło mi ............................ ze 3 tys. No toś ładnie zabulił. No chyba żeś ty te piwa na noworodku liczył.

 

Mamusia, wcale nie tak nachalnie trunkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chocby nie wiem ile kilosow mi stuknelo do serwisu nie pojade, bo pacany zamknely aleje krakowskie i zakrokowaly cale miasto stoleczne.

Półtory godziny jak raz dymalem stamtad mniej wiecej do centrum.

No chyba, zeby koledzy od KOPRA kupili taki duzy helikopter ameryaknski co czolgi hummery podnosi, i mie auto taksowko powietrzno transportowaly.

KONIEC Z KRAKOWSKO OPCJO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, zeby koledzy od KOPRA kupili taki duzy helikopter ameryaknski co czolgi hummery podnosi, i mie auto taksowko powietrzno transportowaly.
.

 

Zostaw se dźwi pootwierane to sie przewietrzy i ozonu nałapie. Ale jak by nie mieli, to zapraszam do krakoskiego ASO. Dziury zasypane ....zaraz po moi wypowiedzi w tej piekoncy sprawie.

 

Mamusia - ja tu normalnie moge za Urbana robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...