Skocz do zawartości

Roleta bagażnika - upgrade


barcin_ski

Rekomendowane odpowiedzi

A nie jest tak, że podchodząc do otwartego bagażnika wali się w tą blendę głową? Bo tak to wygląda... na rozwiązanie może i odpowiednie na rynek JP :) Jak ogumienie Unimil XXXS 

Niemcom w równoległym A6 Avant jednak się udało całkiem nieźle ogarnąć temat jedną roletą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2023 o 09:07, Ori napisał(a):

A nie jest tak, że podchodząc do otwartego bagażnika wali się w tą blendę głową? Bo tak to wygląda... na rozwiązanie może i odpowiednie na rynek JP :) Jak ogumienie Unimil XXXS 

Niemcom w równoległym A6 Avant jednak się udało całkiem nieźle ogarnąć temat jedną roletą...

Nie uderza się.

Mam 180cm wzrostu i w sumie zapomniałem już, że to mam u siebie. A specjalnie dokupowałem bo nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Danko napisał(a):

Jak ja w samą klapę u siebie łbem regularnie walę, a nie mam 180..:mrgreen:

What? ;o Ja w swoim robiłem już dwie przeprowadzki, woziłem rowery, szafki... Wyciągałem i wkładałem różne niewygodne rzeczy do bagażnika w sensie. :biglol: W życiu głową nie przywaliłem. ;p 

A czekaj, Twój przypadkiem nie szoruje po asfalcie? :OO:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na razie nie chcę zakładać nowego wątku, bo po co zaśmiecać, więc podczepię się pod ten temat. Ma ktoś jakieś rozwiązanie na roletę w OBK II (Legacy III?), już druga mi się zepsuła - wyciągnęła się i tak została. Rozbierałem pierwszą kiedyś i problemem są wyrabiające się a wręcz nadpęknięte trzpienie po bokach i w zasadzie nic z tym się nie da zrobić (uwierzcie, próbowałem nawet nawiercać w innym miejscu, ale to cholerstwo jak jest obrócone to i tak po jednym zwinięciu, kiedy wydaje się, że już działa, to wraca do swojej pozycji, a mizerna konstrukcja wypada z wywierconego oczka - kto rozbierał ten mniej więcej zrozumie, kto nie to bez zdjęć ciężko wytłumaczyć, a zdjęć nie robiłem niestety). Zastanawiałem się czy nie da się wykorzystać elementów zwijających z jakiegoś innego Subaru i do tego tylko nawinąć roletę, albo w ogóle z innego samochodu. Obchodziłem się z tymi roletami jak z jajkiem, ale to ewidentnie jest kwestia zużycia materiału i prędzej czy później każda się zepsuje, chyba że byłaby w ogóle nieużywana. Jakby ktoś coś słyszał, wiedział, to chętnie posłucham:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2023 o 21:42, Orear napisał(a):

What? ;o Ja w swoim robiłem już dwie przeprowadzki, woziłem rowery, szafki... Wyciągałem i wkładałem różne niewygodne rzeczy do bagażnika w sensie. :biglol: W życiu głową nie przywaliłem. ;p 

A czekaj, Twój przypadkiem nie szoruje po asfalcie? :OO:

Dopiero to zauważyłem.. Tylko wydechem i może trochę progami :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...