Skocz do zawartości

gwizd jak przy turbo bez turbo?


kana23

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Typ Tak Ma.

Jeśli po puszczeniu sprzęgła, to może coś innego, bo STF słychać raczej podczas ciągnięcia wysoko przed zmianą biegu - potrzebne jest obciążenie i wysokie obroty. Z tego samego powodu przy samym przegazowaniu nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może któreś z łożysk w skrzyni zaczyna umierać? U mnie jest bardzo wyraźny gwizd przy przyśpieszaniu na 3 biegu, przez długi czas myślałem, żę to turbina (mam XT'ka), ale po podniesieniu auta, na 100% to ze skrzyni dochodzi. Czekam na najbliższy przegląd żeby zrzucić skrzynię...

Edytowane przez marhof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może któreś z łożysk w skrzyni zaczyna umierać? U mnie jest bardzo wyraźny gwizd przy przyśpieszaniu na 3 biegu, przez długi czas myślałem, żę to turbina (mam XT'ka), ale po podniesieniu auta, na 100% to ze skrzyni dochodzi. Czekam na najbliższy przegląd żeby zrzucić skrzynię...

 

Raczej łożyska transferu, nie musisz zrzucać skrzyni do tego. Auto na podnośnik, rozpędź do 80 i posłuchaj skąd wyje. Jak z tyłu skrzyni to transfer i przyszykuj tysiaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zaobserwowalem w moim legacy dziwny odglos gwizdu
 
A masz CB-Radio? 
U mnie przy włączonym CB (President) słychać gwizd jakby turbiny - całe życie z załączonym CB jeżdżę. 
Zacząłem szukać i okazało się, że CB zbiera zakłócenia, po wyłączeniu cisza. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...