Skocz do zawartości

Pierwsze Forumowe zawody w LFS


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

sprawa się nieco skomplikowała i każdy z chętnych będzie musiał zaopatrzyć się w program openVPN, do ściągnięcia bezpośrednio stąd:

http://openvpn.se/files/install_package ... nstall.exe

 

graliśmy z Wck wczoraj i było spoko. potrzebujemy jeszcze jednej osoby do finalnego testu. jeśli wszystko wypali (a wątpię żeby nie wypaliło), zamieszczę na forum krótki (i prosty) tutorial jak całość poustawiać i będziemy mogli bez przeszkód śmigać.

 

subek: masz rację, to by było najlepsze wyjście jednak nie wszyscy z nas zarabiają i nie każdego stać :(.

 

Zacna inicjatywa :) ale poco tyle zachodu z tym VPNem :) problem rozwiązuje http://hamachi.pl/ proste w instalacji jak gadu-gadu i śmigamy :) Routery mu nie straszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę pograliśmy w nocy i muszę powiedzieć, że chłopaki nienajgorsi są ;).

 

ale chociaż w RC dałem czadu :P.

 

gdyby poojawił się jakiś chętny do grania z uploadem większym niż 256kbps (32KB/s) bardzo proszę o zgłoszenie się do mnie, bo moje łącze niestety kapitulije przy 5 osobach :(.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grało się fajnie. Młodziak nie do dogonienia. Z ABT mozna powaliczyc, tylko ze ja przeważnie musiałem gdzieś przepałować i zostawała mi tylko walka z czasem...

Gra się wyśmienicie, tylko te lagi zabijają... szczególni na pierwszym zakrecie, wtedy najlepiej być albo z przodu i uciekać, albo przyczaić się z tyłu i czekać, aż się wszyscy wytłuką :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondrados już nie przesadzaj.

 

Kiedy kolejna partyjka?

 

Młodziak... nie przesadzam... w sumie to jeszcze ABT tam próbował Cię ganiać... ale spoko, poćwicze, ustawie fure... i będe ganiał... do czasu, aż znowu przepałuje.

 

 

Odnośnie następnej partyjki to, jeżeli nie będe jechał KJSu w sobote, to chętnie się na piątek pisze... pozatym jeszce czwartek mi pasuje... ale trzeba ustalić tak, żeby wszystkim pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemon prince: oo bardzo łady up. nie to co Azrael, ale zawsze lepiej jak u mnie :).

się odezwę :).

 

Azrael: wiesz, ja też powinienem teraz siedzieć i pisać licencjat ;).

może w jeden jakiś wieczór weekendowy mógłbyś spróbować śmignąć z nami, co?

 

pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...