Skocz do zawartości

BMW Zbysia


Zbigniew B.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

217.98.20.20 = gaja.tpnet.pl okolice Warszawy hm... ktos ma jakies pomysly?

Trzy:

1. Teraz to już zdecydowanie parę osób mogłoby przeprosić Witka (swoją drogą, pomysł "X"-a z wpisaniem Zbyniowi w profil Witkowego GG zasługuje na list pochwalny od tow. Markusa "Miszy" Wolfa :cool: )..

2. Zbyniek chyba już ma ten gaz założony - no bo skoro stać go na wycieczki z Pomorza aż do kompa stojącego w okolicach Warszawy - i to parę razy dziennie... :roll:

3. Posiadanie BMW dodatnio wpływa na inteligencję i polot - grzebnąłem w archiwum i stwierdziłem, że "stary" Zbyniu, póki miał Skodę, pisał nieco bardziej kostropatym językiem, niż ten nowy, "ubumiony" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Posiadanie BMW dodatnio wpływa na inteligencję i polot - grzebnąłem w archiwum i stwierdziłem, że "stary" Zbyniu, póki miał Skodę, pisał nieco bardziej kostropatym językiem, niż ten nowy, "ubumiony" ;-)

 

Też to właśnie zauważyłem, Zbyniu jakoś taki mądrzejszy się zrobił albo z polskiego się trochę podciągnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć jak mądrze ten Pan gada :!: :mrgreen:

 

1. Teraz to już zdecydowanie parę osób mogłoby przeprosić Witka (swoją drogą, pomysł "X"-a z wpisaniem Zbyniowi w profil Witkowego GG zasługuje na list pochwalny od tow. Markusa "Miszy" Wolfa :cool: )..

 

 

 

huzar105, kto? Znaczy kto mu podsunął ten pomysł z alterego? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Przemeq

 

W sumie :razz: tylko ciekawe jak by wyglądał sierściuch bez futra :mrgreen:

 

Nie pamiętasz? Jak chcesz to specjalnie dla Ciebie i na twoją odpowiedzialność wkleję :mrgreen:

 

 

 

 

BMW- Bardzo Mało Włosów :mrgreen:

 

Z psychologicznego punktu widzenia to chyba nic dziwnego, że alter ego jest przeciwne do faktycznego stanu rzeczy, że jest takie jak ktoś chciałby być, a nie jest? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione zupełnie przypadkiem w internecie...

 

Bzdura i sam o tym wiesz ! Ten szpiegowski nie udolny pokaz zrobiłeś na fotkach które sam tu zamieściłem. Co do wydechu to aby ukrócić wasze nieudolne szukanie dziury w całym to zrobiłem foto telefonem zamieszczę jako załącznik. Dzięki wam się dedukowałem i wiem co to te IP. Mój administrator to taki magik zakręcony jak wszyscy informatycy, ta jego siec radiowa jest zakręcona jak i on, więc powiedział mi że może być problem z ustaleniem mojego IP bo za jakimś firewolem jestem czy coś ... Tylko po co wam to jak wiecie, bo pisałem, że jestem z Kołobrzegu... ?! Tak dopuściłem się małej prowokacji! Tylko ku mojemu rozczarowaniu nikt jej ni zauważył choć macie ja przed oczyma od 2 dni. Jakaś listwę na fotach wyroicie, a takiej prostej małej prowokacji nie widzicie ! Zawiedziony jestem. Musze lecieć może wieczorem cos jeszcze będę miał czas i siłę napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu a zainstalowałeś już tubę basową do swojej Bumy? No bo jak te wytapetowane blond piękności po solarium mają zwrócić uwagę na Twoją Bumę i co się z tym wiąże na Ciebie?

 

P.S Co do samego samochodu to na tle Subaru nawet ujdzie ale w rękąch człowieka który potrafi wiązać krawat a nie tylko sznurki od dresu. Pozdrawiam i życzę żeby Ci się świetnie lansowało Bumką. Nie ma to jak lansik na LPG.

 

P.S.2 LPG do samochodu sportowego to jak adidasy do garnituru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...