Skocz do zawartości

BMW Zbysia


Zbigniew B.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A kolega Zbyszek to chyba baaaardzo lubi Witka bo się tym samym nr GG chłopaki posługują

 

Swoją drogą bardzo fajna prowokacja

 

P.S. Co z tym GG, jakiego Witaka ??? cos wam się to forum pierniczy.... nie pierwszy raz

 

EDIT: hehe - grunt to szybka reakcja i rejestracja pod nowym nr GG

 

No więc Roland szkoda żeś screena nie zrobił. Witek skoro to ty to nie ma sensu się upierać, chyba że cierpisz na jakieś rozdwojenia jaźni i to nie twoja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poczytałem i jestem bardzo ciekaw kto to jest ten zbyniu :twisted:

 

Z drugiej strony fajna bemka jest fajną furą tylko niestety steerotypy robią swoje.

Sam mam i japońskiego parcha i w rodzinie dwie 530:)

Poza tym jakie fajne booki się zapina bmw ze szperą 75 %.

Bardzo lubię wszystkie szybkie fury bez względy na opinie i rodzaj napędy pod warunkiem nie posiadanie przez nie jakiekoś wiejskiego tuningu:)

Ja sprzedam GT - zastanawiam się na civiciem type r. - suuuper wiertarka no chyba ,że wymięknę i kupię znowu SI:) bo jednak 4 buty to jest to:) więc może jakieś EVO?? hmm cięzki wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh robi sprzęt od profi do marketowego jednorazowego użytku dla niedzielnych majsterkowiczów. To lekko nieuczciwe i dołuje postrzeganie marki, niby kolory i linie i takie pierdy ale na dziś ich sprzęt z lini profi nie jest zbyt trwały (mam tylko doświadczenie z wiertarkami). Pewnie doszli do wniosku, że można dużo tandety sprzedać za większe pieniądze bo maja dobrą markę. O Makicie mam dużo lepszą opinię. Każdy fajny temat można zamordować oftopem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat temu miałem dylemat czy kupić zielonego (amatorskiego) bosha, czy może B&D, ale po zasięgnięciu kilku opinii, że obie z tańszymi urządzeniami urządziły sobie równy zjazd w dół, to kupiłem wiertarkę Kress - całkiem fajna i sprawuje się doskonale. Na urządzenie mieszkania i jakieś tam drobne robótki w zupełności wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdego offtopicznego tematu można wyodrębnić nowy offtopiczny temat!

 

Czyli kontynuując... różne firmy budowlane używają różnego sprzętu, ale z tego co na razie zdążyłem się zorientować to Hilti jest marne (z tego korzysta Mostostal) i często pożyczam DeWalta, który jest „mega” (z takich korzysta KarMar) – opinie dotyczy profi młotów, pilarek i wiertarek elektrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pojechaliście offtopem wewnątrz offtopa... ;) A która z tych wiertarek ma VTEC? ;)

 

Moja!!!! Swietna sprawa jak z kims staje na scine, ruszamy, mam 5000obr - Honda zaczyna wyc jak kosiara a koles z boku mysli, ze to juz koniec gdy nagle zalacza sie prawdziwa wiertara i zostaje PaPa. Dzwiek powyzej 8000obr to jest to co tygryski lubia najbardziej. Po zalozeniu dobrego dolotu........ wtedy dopiero bedzie hardcore :twisted:

CTR to swietne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest zaproszenie? Ja mam bosch-a

 

Bosh... Kobieta z wibrującym wiertłem... :shock: :wink: Zbyniek, ja Ci radzę, Ty se uważaj... :twisted:

A obsługa wiertarki to nie wszystko co umiem :twisted:

 

A w jakim materiale preferujesz wiercenia? Musisz coś napisać o sobie aby wejśc do tak elitarnego grona :mrgreen:

Najlepiej idzie mi w ścianach mojego mieszkania (żelbet) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...