Skocz do zawartości

kolejne subaru...


bart1000

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies patrze fatum na forum normalnie...

 

Ja niedawno widziałem w serwisie Forestera 2.0 który lewe tylne drzwi przytulił do drzewa. Nad drzwiami dach się wygiął w łuk, a pod wisiał sobie luźno wahacz. Auto miało na liczniku 700 km...

 

Nie wiem czy to fatum czy wynik wzrostu ilości Subaraków, szczególnie u osób bez koneksji rajdowych, czy wynik ogólnego wzrostu aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajajaj, Panie Sasiedzie, szkodawo złotka

 

Z opowiadania wyglądało gorzej - dziś rano obejrzałem w garażu, tylny zderzak tylko lekko obtarty... nawet nie będę tego ruszał, niech se tak jeździ...

 

Młoda jest kawał panikary ;-)

 

A z panią od Citroena umówiły się na... bombonierę i likier jako rekompensatę za straty moralne (uszkodzona listwa na drzwiach) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies patrze fatum na forum normalnie...

 

Ja niedawno widziałem w serwisie Forestera 2.0 który lewe tylne drzwi przytulił do drzewa. Nad drzwiami dach się wygiął w łuk, a pod wisiał sobie luźno wahacz. Auto miało na liczniku 700 km...

 

Nie wiem czy to fatum czy wynik wzrostu ilości Subaraków, szczególnie u osób bez koneksji rajdowych, czy wynik ogólnego wzrostu aut.

witus, czyzbys chcial powiedziec ze ja nie moge jezdzic subaru? Bo nie mam "koneksji" rajdowych??

Czyby foresterami niemogli jezdzic normalni ludzie?

zy inne samochody na drzewach nie laduja i czy wtedy masz podobne odczucia?

Mozna cagnac liste zasadnco w niesknczonosc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to se Qurna.... POLATAŁEŚ...

 

szkoda furki ale najważniejsze że SKUTER w całości :mrgreen:

 

i to jak, mocno bylo , szkoda tylko ze sie wrocic nie udalo bez strat :???:

 

autko juz stoi w ASO, w piatek prawdopodobnie wycena i zobaczymy co bedzie, mam nadzieje ze nie bede do tylu :roll:

w kazdym razie jest powod zeby auto zmienic, tylko pytanie na jakie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miłe uczucie przywalić Imprezką to nie jest, więc wyrazy... heh, ja przed Świętami starej beemie tył trochę zdeformowałem :( Zanim z auta wyszedłem, zimnym potem się oblałem, co się okazało zderzak w 1 miejscu pękł, bo mu tłumik wystawał za mocno i malutkie zagięcie na belce. Koszt (spawanie, malowanie, itp) 350 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies patrze fatum na forum normalnie...

 

Ja niedawno widziałem w serwisie Forestera 2.0 który lewe tylne drzwi przytulił do drzewa. Nad drzwiami dach się wygiął w łuk, a pod wisiał sobie luźno wahacz. Auto miało na liczniku 700 km...

 

Nie wiem czy to fatum czy wynik wzrostu ilości Subaraków, szczególnie u osób bez koneksji rajdowych, czy wynik ogólnego wzrostu aut.

 

podobną sytuscje obserwuję w przypadku motocykli. im więcej ich jest na drogach w rękach mało doświadczonych ludzi tym częściej słyszę o dzwonach. niestety trudno od razu być Burnsem, Mc Rae czy Solbergiem tak samo jak nie każdy jest Biaggim czy Rossim czy Capirossim a wówczas łatwo o niespodziankę w stylu przepędzlowany zakręt i wizyta w plenerze lub co gorsza bliskie spotkanie 3 stopnia.

 

tak czy siak współczuję strat! grunt, że tym razem obyło sie tylko na demolce pojazdu!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies patrze fatum na forum normalnie...

 

Ja niedawno widziałem w serwisie Forestera 2.0 który lewe tylne drzwi przytulił do drzewa. Nad drzwiami dach się wygiął w łuk, a pod wisiał sobie luźno wahacz. Auto miało na liczniku 700 km...

 

Nie wiem czy to fatum czy wynik wzrostu ilości Subaraków, szczególnie u osób bez koneksji rajdowych, czy wynik ogólnego wzrostu aut.

No to widzieliśmy te same.....

 

Szkoda fury, a przede wszystkim tego stresu kierownika o wku..wieniu Żony nie wspominając.... :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym razie jest powod zeby auto zmienic, tylko pytanie na jakie :evil:

 

STi 4 sale? Jakies szczegoly?

 

Na ta chwile jeszcze nie. Naprawie i bede chcial przynajmniej do plejad dojezdzic zeby miec wlasnie na nie czym pojechac. Potem nie wykluczam, zalezy czy beda widoki na cos fajnego czy musialbym jakis czas dupowozikiem pojezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po wycenie.

Nie ma tragedi przynajmniej jezeli chodzi o koszty bo wycenili naprawe na niecale 4k.

W tym do wymiany zderzak przedni, wahacz (pekniety na 2 czesci!!), nadkole, oslona silnika, boczna nakladka na zderzak.

Do lakierowania zaslepka halogenu, prog, do tego poprawki konserwacji na nadkolu.

Potem geometria i sie okaze czy cos jeszcze czy na tym sie skonczy.

Aha przyznali mi tez nowa felge, nie mam zamieru wyniac tej poobdzieranej wiec prawdopodobnie bede mial orginalna felge do my03 5x100 na sprzedaz jesli ktos jest zainteresowany.

teraz dobre 3 tygodnie czekania :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starą felgę prawdopodobnie Ci zabiorą.

Jak rozwalilem w Hondzie 2 szt. i rozliczalem przez serwis, to PZU stare felgi i opony zabrało.

Jestem tylko ciekaw, po co :roll: :roll: :roll: .

 

Do odsprzedazy, PZU ma umowy z firmami ktore odkupuja uszkodzone czesci od PZU (zderzaki, felgi itp) Firmy te potem to prostuja, spawaja i odspzredaja dalej klientom... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje PZU tak kiedyś miało że zostawioło się części w jakiejs firmie, teraz juz chyba nie przynajmniej w sączu jest tak na 100%, mi nic nigdy nie kazali oddawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...