Skocz do zawartości

Rodzinne kombi


euyot

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.11.2017 o 12:54, euyot napisał:

Dla czego nie? Tylko hamulce musisz wymienic i na tace dawac zeby opatrzność pilnowala bezpieczenstwa.;)

 

No i to byla herezja 16 w spec b...:P

Obecne hamulce 316 mm mogły by być lepsze a jeszcze mniejsze to bym musiał ręcznym hamować:D. 16" średnio wygląda w Legacy, a szczególnie w H6

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No ja jednak postawiłem na wygląd kosztem komfortu i zima to też 18stki, a mimo wszystko czuć lekką różnicę między latem 18, a zimą 18, oczywiście lato ciut twardsze.

 

Co do spalania, trasa przy normalnej jeździe i jest podobnie do Ciebie, 10/11 na setkę, jak trochę poniesie i pod 200km/h to to już jest ponad 12l, chociaż i tak uważam, to za dobry wynik, natomiast miasto, klima zawsze on i nie mogę zejść poniżej 15l niestety :D

 

Btw piękny spec, kolor praktycznie taki jak u mnie, pozdrowienia!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i kurczaki zawsze tak jest jak sie lenie to mam za swoje. Stał sobie subaraczek. I nie chcialo mi sie ho przestawic na standardowe miejsce. I jakas menda zarysowała tylne drzwi. Tak zdrapka wielkosci chyba 5zlotówki. Stawiam ma "L", ten parking to poligon dla lebieg.:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dokładnie, robić i jeździć aż ruda go zeżre...a może go nie zeżre? Może wystarczy ciut dbać i będzie cacy nawet powyżej 20 lat? Ostatnio takie pytania mi się nasuwają w głowie...coś w ogóle mnie bierze na stare auta...jak widzę starą E38 dla przykładu, ale porobioną, czarna w pełnym chromie, to sobie właśnie wyobrażam speca za 10 lat z nowym lakierem, pięknym świecącym wydechem, ori alusami, no ogólnie..takiego porobionego, bliskiego stanu jak z fabryki. Wiem, że spec to nie ta sama klasa co bmw 7, ale to był tylko przykład, jest dużo fajnych starych aut, dla których brakuje jednak kasy, serca, cierpliwości i zwykle prędzej czy później kończą na złomowisku. Spec jest również takim fajnym starym już autem, a im starszy tym może fajniejszy jak przykładowa siódemka? :) Myślę, że za 10 lat takie auto, jak będzie porobione, to będzie robił robotę, w gąszczu tych nowych, funkiel nówka plastikowych zdałnsajzingowanych aut. Z jednej strony to tylko kupa złomu na kołach, z drugiej to całkiem fajne auto.

 

Pozdrowienia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie masz dużo racji, z tym, ze ja patrze na to prosciej. Auto ma wszystko czego mi potrzeba. Jest to auto uzytkowe. Do tej użytkowosci mam bonus banan przy jeździe oraz niespodzianka dla tych co nie wiedzą.

Tak z innej beczki. Wczoraj (albo przedwczoraj) moja lepsza połowa zapytala czy niesprzedalbym sybaraczka u kupił cos wiekszego (dwoch synkow mam)... zgromilem wzrokiem to mi szybko dodala, ze chodzi jej o wiekszego subaraczka...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...