Skocz do zawartości

impreza WRX 2002 US


Bogdan-WRX

Rekomendowane odpowiedzi

No przeto wim. Stąd było " ;) " . :P

Mnie się tak robiło kiedyś w gaźnikowym Daihatsu Charade. Podczas robienia zawrotek na ręcznym paliwo wylewało się z komory pływakowej i silnik dostawał czkawki, a czasem nawet przygasał. Ale to też nie ten trop. Chyba... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dzis odebralem impreze z warsztatu. Wymienili mi sprzeglo na exedy, ponoc mocniejszy to juz tylko spiek jest, a tego akurat nie chcialem. Do tego regeneracja kola zamachowego i olej w skrzyni przy okazji. Za jednym zamachem wymienili mi kompletny rozrzad na oryginalny.

Slono zaplacilem za to wszystko ale mam nadzieje ze posluzy troche :) Przy okazji przejrzeli stan silnika oraz skrzyni biegow i potwierdzili moje odczucia ze jest w bardzo dobrym stanie :)

 

Teraz meczy mnie jeszcze stan lakieru, zastanawiam sie nad pomalowaniem calego samochodu w ten sam kolor bo polerka to juz raczej nic nie da..

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie mam pojecia... moze problem w tym ze mieszkam na pradze pln. Miesiac temu ktos mi przestrzelil szybe czolowa w mercedesie..

Wow! Ciekawa okolica! Myślałem że takie cuda to tylko w kraku!

A co do wgnioty- chyba bez szpachli się nie obejdzie- najgorsze możliwe miejsce- podwójna blacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cuda to sie dosc czesto tu zdarzaja, w kazdym samochodzie ktory mialem to byly takie historie, a to wybita szyba, a to porysowanie, włamanie itp... Mysle ze sa metody wyciagania zeby nie szpachlowac, ale bez lakierowania sie nie obejdzie. przy sprzedarzy bedzie problem jak ktos z czujnikiem bedzie sprawdzal, zaraz bedzie ze dach wspawywany czy cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cuda to sie dosc czesto tu zdarzaja, w kazdym samochodzie ktory mialem to byly takie historie, a to wybita szyba, a to porysowanie, włamanie itp... Mysle ze sa metody wyciagania zeby nie szpachlowac, ale bez lakierowania sie nie obejdzie. przy sprzedarzy bedzie problem jak ktos z czujnikiem bedzie sprawdzal, zaraz bedzie ze dach wspawywany czy cos...

wyciągnąć tak żeby nie było śladu według mnie na pewno się nie uda, ale zawsze można spróbować chociaż trochę wypchnąć żeby nie walić dużo szpachli, udokumentuj całą naprawdę to będzie łatwiej przy sprzedaży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

takie cuda to sie dosc czesto tu zdarzaja, w kazdym samochodzie ktory mialem to byly takie historie, a to wybita szyba, a to porysowanie, włamanie itp... Mysle ze sa metody wyciagania zeby nie szpachlowac, ale bez lakierowania sie nie obejdzie. przy sprzedarzy bedzie problem jak ktos z czujnikiem bedzie sprawdzal, zaraz bedzie ze dach wspawywany czy cos...

wyciągnąć tak żeby nie było śladu według mnie na pewno się nie uda, ale zawsze można spróbować chociaż trochę wypchnąć żeby nie walić dużo szpachli, udokumentuj całą naprawdę to będzie łatwiej przy sprzedaży :)
Hehe jak kiedyś kupowałem auto to gość miał zdjęcia, bardzo dokładne, szkody parkingowe i nawet z gazetą żeby było datę widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...