Skocz do zawartości

KOMPUTER POKŁADOWY - zrób to sam


siedemczwartych

Rekomendowane odpowiedzi

Części elektroniczne to nie problem, są dostępne w specjalistycznych sklepach lub ostatecznie na giełdzie (jak ktoś lubi takie klimaty). Bez problemu można zakupić za 12 zł płytkę i dokumentację. Wiele sklepów dla elektroników oferuje programowanie procesorów przy zakupie.

http://sklep.avt.com.pl/go/_info/?id=45434

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wgryzłem się głębiej w temat i polecam poczytać forum EP.

Uzupełnienie projektu komputer samochodowy

 

Można już podpiąć kolorowe wyświetlacze z tel. komórkowych lub dowolne inne wyświetlacze LCD.

Zaprogramowane też szereg ciekawych funkcji, mi pomiar przyspieszenia 0-100km/h.

 

Aktualnie zamawiam płytkę, procesor i pozostałe podzespoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wgryzłem się głębiej w temat i polecam poczytać forum EP.

Uzupełnienie projektu komputer samochodowy

 

Można już podpiąć kolorowe wyświetlacze z tel. komórkowych lub dowolne inne wyświetlacze LCD.

Zaprogramowane też szereg ciekawych funkcji, mi pomiar przyspieszenia 0-100km/h.

 

Aktualnie zamawiam płytkę, procesor i pozostałe podzespoły.

 

Na standardowe "Głupie" pytanie 'czy ma komputer" będziesz mógł odpowiedzieć twierdząco :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wgryzłem się głębiej w temat i polecam poczytać forum EP.

Uzupełnienie projektu komputer samochodowy

 

Można już podpiąć kolorowe wyświetlacze z tel. komórkowych lub dowolne inne wyświetlacze LCD.

Zaprogramowane też szereg ciekawych funkcji, mi pomiar przyspieszenia 0-100km/h.

 

Aktualnie zamawiam płytkę, procesor i pozostałe podzespoły.

 

gdzie zamawiasz?

Jak szacujesz koszt części?

Moze sie przyłączę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem elektronikiem z wykształcenia i muszę powiedzieć, że projekt jest bardzo ciekawy. Jest tylko jedno ale. Osoby bez praktycznych umiejętności i przede wszystkim bez doświadczenia, tego układu nie zrobią na pewno. To nie jest tak, że można opisane części zwyczajnie poskładać do kupy, wlutować na

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem elektronikiem z wykształcenia ;)

 

Ja z pierwszego wykształcenia też, ale że czasu wiecznie brak to jakby ktoś składał dla siebie to dam zarobić na dużego browa :mrgreen: w zamian za sztukę działająca z moim Forysiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...