Skocz do zawartości

Prośba o pomoc


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

Na wstępie wybaczcie małą prywatę. Wątek jakiś czas powisi i zostanie scalony z już istniejącym wątkiem o pomaganiu.

 

Do rzeczy. 

Mój wieloletni Przyjaciel spodziewa się córki. Niestety w 12 tygodniu ciąży wykryto u Małej bardzo poważną wadę serca. Nie mogło być innej decyzji niż walka. Na szczęście pojawiła się szansa. W Niemczech jest specjalista od takich właśnie chorób (Polak żeby było ciekawiej) i może pomóc w tej kwestii.

Problemem jak zawsze są pieniądze oraz uciekający czas.

 

Wszelkie informacje znajdziecie tu:

http://www.corinfantis.org/podopieczni/56-pilna-pomoc/593-weronika-sadej

 

Za kilka dni powinna być również możliwość wpłat za pośrednictwem innej, bardziej znanej fundacji. Poinformuję o tym.

 

Liczy się każda złotóweczka.

 

Z góry Wam dziękuję.

 

 

pablonas/Paweł

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło na konto :)

Temat znam od mojej księgowej, tylko tam było grubo, bo mały urodził się bez prawej komory serca!!! Czyli tak jakby Subaru maiło jeździć bez boksera pod maską :(

Ta sama fundacja załatwiła operację w Niemczech, nie wiem czy to była ta klinika. W Polsce nikt tej wady nie chciał operować. Mały żyje i ma się świetnie, mimo że jego mama wciąż nie może uwierzyć, że się udało!!! Będzie dobrze :)

A tutaj raczej zamiast wydawać na pierdoły do samochodów czasem warto komuś pomóc, nowe turbo, remap, wydech, mapa, dolot i inne sralety-pierdolety niewiele znaczą!!!!!!!!!!!

Zdrówka dla małej Weroniki :)  będzie dobrze!!!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Na wstępie wybaczcie małą prywatę. Wątek jakiś czas powisi i zostanie scalony z już istniejącym wątkiem o pomaganiu.

 

Do rzeczy. 

Mój wieloletni Przyjaciel spodziewa się córki. Niestety w 12 tygodniu ciąży wykryto u Małej bardzo poważną wadę serca. Nie mogło być innej decyzji niż walka. Na szczęście pojawiła się szansa. W Niemczech jest specjalista od takich właśnie chorób (Polak żeby było ciekawiej) i może pomóc w tej kwestii.

Problemem jak zawsze są pieniądze oraz uciekający czas.

 

Wszelkie informacje znajdziecie tu:

http://www.corinfantis.org/podopieczni/56-pilna-pomoc/593-weronika-sadej

 

Za kilka dni powinna być również możliwość wpłat za pośrednictwem innej, bardziej znanej fundacji. Poinformuję o tym.

 

Liczy się każda złotóweczka.

 

Z góry Wam dziękuję.

 

 

pablonas/Paweł

 

Pablonas , w takich sytuacjach oczywiście na mnie możesz też liczyć , czekam na nowe namiary do wpłat . 

Szacun dla Ciebie !!!! :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...