Skocz do zawartości

wydech do sti


kukiluki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to może trzeba by wrzucić dźwięk wszystkich wydechów jakie mamy, opisać, skatalogować i delektować się dzwiękiem

PS.może coś o większej końcówce? HKS

http://www.hksusa.com/images/?id=2061

 

No mnie właśnie o taki wydech z wyglądu mi chodzi :twisted:

 

Gdzie moge dostać HKS-a?? Najbardziej mnie przekonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta!

 

Centre pipe jest bez znaczenia. Pipe kit for turbo charger 961601 805 zł brutto eliminuje katalizator. Ten element wymaga ewentualnie wymiany na ten z katalizatorem 962321.

 

Dokladnie, i watro takowy zalozyc, nie ma problemow z check engine przy sportowym kacie Supersprinta i dwa jest rozsadnie glosny, bez kata jest za glosny na trase ;) Sprawdzone - mam taki zestaw od Andrzeja K. :)

 

Czy mógłbyś podobnie jak carfit zamieścić pliki audio z brzmieniem Twojego zestawu z zewnątrz i siedząc w środku?

 

Zamówiłem już komplet i czekam na demo bez kat. z vemapol.pl dystrybutora Supersprint w Polsce. Za metalowy kat. Supersprint musiałbym dodatkowo dopłacić 3700 zł brutto (obecny, zamówiony zestaw to 3135 zł brutto: pipe kit for turbo charger replaces kat. 961601, centre pipe 961613 i back box 961605)

 

Gdzieś wyżej raju pisze, że ma kompletny układ Supersprint za 4600 zł brutto z montażem. W dodatku Andrzej Koper przytakuje, że ten zestaw ma kat. Najzabawniejsze, że do końca lutego jest promocja na Supersprint do Subaru. Więc o co tutaj chodzi? Pomóżcie mi się odnaleźć :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Subaru Koper jest bezpośrednim importerem Supersprinta stąd niskie ceny (bez pośrednikow) podobnie jest z hamulcami Brembo.Problem nie jest w cenie tylko w tym żebys byl zadowolony z końcowego efektu a zestaw ktory proponuje Ci Raju (z kat.) takie warunki spelnia (cenowe rowniez).SS proponuje rowniez końcowki okrągle ,nie tylko owalne.Jak pracuje taki zestaw mozna spr. na miejscu :cool:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Prodrive i H&S są za ciche. Devil jest bardziej "dziki" ;)

 

Słyszałem też końcówke Supersprinta w MY06. Na zewnątrz brzmi fajnie a wewnątrz mi się nie podobał.

 

Dzięks Amigo. A Hks??

 

Jak dla mnie H&S wygląda, no właśnie nie wygląda :lol:

Devil chyba zadziki :twisted: obawiam się, że może mnie zmeczyć w trasie :???:

Prodrive z wyglądu nawet nawet.. jego dźwięk jak dla mnie może być.

Najbardziej przekonuje mnie HKS :cool: Przede wszystkim wygląd-jest konkretny :twisted: , a i dźwięk jest niczego sobie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko końcówke H&Sa, ale wątpie by po wymianie samego center pipe było dużo głośniej :roll:

 

Center w polaczeniu z koncowym spowoduje z ebedzie glosniej ...

 

 

Zamówiłem już komplet i czekam na demo bez kat. z vemapol.pl

Gdzieś wyżej raju pisze, że ma kompletny układ Supersprint za 4600 zł brutto z montażem. W dodatku Andrzej Koper przytakuje, że ten zestaw ma kat. Najzabawniejsze, że do końca lutego jest promocja na Supersprint do Subaru. Więc o co tutaj chodzi? Pomóżcie mi się odnaleźć :shock:

 

Wydaje mi sie ze przeplaciles z tym SS z velmapolu. Zreszta sam Pan Andrzej sie wypowiedzial na ten temat. Ja tak jak pisalem mam Supersprinta wlasnie od Pana Andrzeja i jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze kupiłeś tego supersprinta Downpipe z rozszerzonym kołnierzem przy wyjsciu z turbiny gdyz w przeciwnym razie ten downpipe np przy dalszych modyfikacjach bedzie ograniczał w osiagnieciu wiecej koników

 

Ograniczy o 8 :mrgreen: Nie będzie 400 tylko 392

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...