Skocz do zawartości

O zadufkach i takich innych...


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam uważam, że najlepsze w tych okolicznościach przyrody byłoby ogólne mordobicie :twisted::mrgreen: Możemy się umówić wzorem kiboli co i jak :???: :roll: :mrgreen:

 

Man pierdu pierdu, miałeś do mnie przyjechać :?: :!: :razz: gruszkówka się chłodzi i czeka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czym, chwilowo jak wiesz a Superbem wstyd :razz: :mrgreen:

 

Oj tak, tym wynalazkiem to nawet nie podjeżdżaj, bo sobie sumsiady pomyślą że to jakieś ABW, CBA, albo co gorsza poseł albo cuś podobnego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan, być moze sięnie nadaję, może jestem mniejszym złem. Ciekawe co to jest to kilkanaście for internetowych. Trzeba było przyjechać do Poznania, nie rozbić, objechać mnie i pokazać kto tu jest mistrz.

 

No Azi mnie zaskoczyłeś ! Konkret odpowiedz, jako jeden z nielicznych moderatorów jakich znam nie jesteś tylko przemądrzałym piernikiem teoretykiem. Tylko przemądrzałym praktykiem :P Uwagi shodana są trochę bicie piany z której tak koglamogla nie będzie.... Co do Lucka i jego nijakości..... Kurcze ale musiał sie nabawić obrzydzenia do kolegi S żeby go omijać całe Plejady. Kto zna L to wie że to wyczyn... :P

 

P.S. shodan nie udawaj że nie skumałeś wypowiedzi Azraela to rękawica w twarz wiec widzę Cie na kolejnym ALT-cie albo Słomce ! Plejad następnych nie polecam bo jak niektórzy popiją to.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...