Skocz do zawartości

Gdzie w Wawie umyją podwozie?


KWIATEK

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie to? Tez bym sie wybral, bo mnie E12 wyrzuci z zakladu jak pojade na dorobienie plyty pod grata :smile:

http://www.myjnia.com.pl/

ja mylem na mokotowie :)

na Hery 17pln :wink: full profi, a do tego wielbią Imprezy :twisted:

jednakze na bemowo troszke daleko z natolina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati - wyobraź sobie minę panów z Hery-Bis, gdy uporali się z toną błota w Waszych trzech samochodach i już myśleli, że dramatów na ten dzień starczy, tylko po to, by po trzech minutach od Waszego wyjazdu zobaczyć moją włochatą gębę śmiejącą się spod błota na przedinej szybie. Panowie się załamali :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati - wyobraź sobie minę panów z Hery-Bis, gdy uporali się z toną błota w Waszych trzech samochodach i już myśleli, że dramatów na ten dzień starczy, tylko po to, by po trzech minutach od Waszego wyjazdu zobaczyć moją włochatą gębę śmiejącą się spod błota na przedinej szybie. Panowie się załamali :mrgreen:.

 

Przekonaliscie mnie - dzis tam jade :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin - tylko nie zapomnij dodać, że Ty ze słomczynowej imprezy jesteś :mrgreen:.

 

Chociaż z drugiej strony nie wiem, czy to dobrze, bo właściciele Hery-Bis zaczną śledzić forum i w dniu pojeżdżawek na Słomce remanent będą robić, albo jeszcze co... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati - wyobraź sobie minę panów z Hery-Bis, gdy uporali się z toną błota w Waszych trzech samochodach i już myśleli, że dramatów na ten dzień starczy, tylko po to, by po trzech minutach od Waszego wyjazdu zobaczyć moją włochatą gębę śmiejącą się spod błota na przedinej szybie. Panowie się załamali :mrgreen:.

 

Właśnie wyobraziłem sobie minę kierownika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76 - to był naprawdę zbieg okoliczności. Dzwoni do mnie mati około 20:00 i pyta, co robię. To ja do niego, że właśnie na Hery dojeżdżam. A on, że właśnie stamtąd wyjechaliście i że kierownik nie był zbyt szczęśliwy :mrgreen:.

 

Przysięgam Ci - rozpacz na twarzy myjących była prawdziwa i mocna. A kierownik się załamał nerwowo i oddalił w nieznanym kierunku :mrgreen:.

 

PS. Co nie zmienia faktu, że myli mi to podwozie ze prawie 40 minut - dokładnie, solidnie, sumiennie. To naprawdę najlepsza myjka, na którą kiedykolwiek jeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi się na was żalili na Hery ;-) Na Bis wolę się nie pokazywać ;-)

 

Oooo - to jakieś pomówienie. Ja na 'Hery-Prim' już się od dawna nie pokazuję :mrgreen:.

 

Powiem nawet, ze mnie wprost z toru skierowano, to wtedy odpowiedzialnosc moralna spadnie na AK Rzemieslnik :mrgreen:

 

Dodam jeszcze, ze jezdzilem poza konkursem i w srodku tygodnia, wiec slad wiodacy na to forum zostanie podstepnie zatarty... :cool:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...