Skocz do zawartości

Gdzie w Wawie umyją podwozie?


KWIATEK

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem, wrocilem - auto nieprawdopodobnie domyte, natomiast znalezli pod fotelem numer startowy ze Slomczyna i jak mi oddawali auto, to mi wreczyli ten numer startowy do rak i naprawde mieli trupie czaszki w oczach :twisted::mrgreen:

 

Ale jakosc ich pracy powala - cos niesamowitego, naprawde bardzo polecam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakosc ich pracy powala - cos niesamowitego, naprawde bardzo polecam :!:

 

Potwierdzam, wszyscy dookola patrzą się jakbyś jechał różowym Barbie-wozem /tak wiem Barbie ma srebrnego Outbacka :mrgreen: /. Blask lakieru oswietla mój garaz przez jakies 10 godzin od powrotu z Hery, a potem znowu na ulice i syf, syf, syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnia na Hery jest chyba najlepsza w Warszawie. Jak mi auto wypucowali to świeciło się jakby wyjechało z fabryki. Jak byłem na innej ręcznej to to jednak nie było to. Kapselki na felgach były w środku brudne a po myciu na Hery nie było w nich ani grama brudu. Pozatym robią to szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując: Subaraki myjemy na Hery.

 

PS. Już jestem zapisany na mycie w Wigilię - jeśli chcecie mieć czyste samochody, zadzwońcie na Hery-prim i się zapiszcie 8) .

 

Tak jest - myjemy na Hery, lub na Burakowskiej - maja tam oddzial.

 

Natomiast ja mycie wigilijne odpuszczam - jade do KRK, wiec przyjade na miejsce uciorany jak nieboskie stworzenie, a wroce jeszcze gorszy, wiec po co :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
I roztkliwiaja sie nad subarem i cackaja sie nad klientem i maja gdzie usiasc i kawe mozna wypic i znizke daja i auto czyste do nieprzyzwoitosci oddaja.

Wybrałem się i ja w końcu na Hery-Bis. I podpisuję się pod tym co napisał devlin. Chłopaki oddają furę jak z salonu :)

Co prawda jak tylko od nich wyjechałem zaczęło lać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I roztkliwiaja sie nad subarem i cackaja sie nad klientem i maja gdzie usiasc i kawe mozna wypic i znizke daja i auto czyste do nieprzyzwoitosci oddaja.

Wybrałem się i ja w końcu na Hery-Bis. I podpisuję się pod tym co napisał devlin. Chłopaki oddają furę jak z salonu :)

Co prawda jak tylko od nich wyjechałem zaczęło lać :mrgreen:

 

dzisiaj to samo mialem :roll: oddalem Rudzielca do myjki i doslownie 20 minut poznie zaczelo lac :evil: ale rpzez te 20 minut byla najpiekniejszym autem na swiecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...