Skocz do zawartości

felgi do forestera


maciekBm2

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko wydawanie 1100 zł na potrzeby jedynie tych felg to średni interes :)

Dziś mam odebrać tę felgę, więc może też i dziś się uda te pokajanie zarzucić na ciągnik :D

Tak na szybko.. bo jak zwykle, jest potrzeba zrobic fote to tel padl :D...

A wiec mieszane uczucia.... :D i sam nie wiem..., z jednej strony takie nakladki zalatwilyby pewnie sprawe a z drugiej montowac je po pomalowaniu na biala perle - bo czarnych nie chce, tylko na potrzeby tych bbs to troche nonsens..... a nakladki sa z PUR, ktory nie jest ulubionym materialem lakiernikow do malowania - podklady takie i siakie, duzo partolenia i babrania, nie malo to kosztuje - po kosztach wyjdzie z 1600 wliczajac juz zakup nakladek, a finalnie lakier moze zlazic... no wiec zapewne niedlugo bbs ch znajda sie w dziale sprzedam i kombinowac bede dalej... :D

attachicon.gifimage.jpegattachicon.gifimage.jpegattachicon.gifimage.jpeg

Wygląda podobnie jak u mnie na ET 35. Mi nic ociera, geometrię mam serie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Patrząc z góry na tylny blotnik oponę widać, ale samego bieżnika nie, zrobię później foto, to porównasz, ale jest bardzo podobnie.

Tylne kolo/opona tez ci tak wystaje?

Grzesiek lampy malowałeś sam czy to jakaś ciemna wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mowicie ze nie ma wioski, dziwactwa jak czasami sie widzi na ulicach i policjanty sie nie przyczepia (?) to przynajmniej na pare tygodni, moze miesiecy tak zostawiam :)

 

Tak gryllek i lampki to efekt jednej z ostatnich zarwanych nocek i dlubania w garazu z pojsciem spac kolo 4tej :), malowanko szprejunkiem do plasticzku, podkladzikiem i polmacikiem ;), przy nocnej hotline i kibicowaniem Prema ktory podsunal mi mysl, ze 24h tesco moze miec opalarke po tym jak sie okazalo po ponad 2,5 godzinnej rozbiorce z demontazem calej elektroniki ksenonow, ze lampy nie wchodza do piekarnika i byl maly wnerw ;). Finalnie jednak piekarnik z uchylonymi drzwiczkami poradzil sobie z tematem :)

post-2266-0-50484500-1462615102_thumb.jpeg

post-2266-0-93825100-1462615121_thumb.jpeg

post-2266-0-81248900-1462615131_thumb.jpeg

post-2266-0-90784400-1462615165_thumb.jpeg

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota Grzesiu, co prawda temat jest o felgach ale powoli robi się jak wypimpowałem dzisiaj swojego forestera :) Pójdzie jeszcze kilka newsów i poprosimy modów do założenia nam takiego tematu ;)


 


To ja dorzucę od siebie miałem takie felgi i założyłem 18 :)

post-708-0-36197400-1462743056.jpg

post-708-0-35965200-1462743090_thumb.jpg

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grillem bylo tak ze naogladalem sie zdjec zza oceanu i pomyslalem ok sprobuje zobaczymy :) i faktycznie wyszlo chyba lepiej..

 

 

Premo kup tez kajdanik na szyje do tego czarnucha, bedzie pasowac! ;))) Brakuje mi u Ciebie 2 rzeczy, wiesz jakich juz ;)

Ale zdjec nie zrobiles w idealnie tym samym miejscu wiec do poprawki! :)

 

Ferdek dzieki, faktycznie deko wystaja ale chyba nieco mniej niz u mnie mimo obnizenia i wywolanego przez to tylnego negatywu.

Edytowane przez gpruszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

A moze orientuje sie ktoś jak jest z czterotłokiem i felgami OZ superturismo albo ultraleggera ale w rozmiarze 16", no i dodatkowo pytanie za 100 pkt jaka jest maksymalna szerokość felgi do forka SG tak żeby nic nie tarło ? Pozdrawiam ! 

ps. lub ewentualnie jesli lista jest krótka to na jakie 16" wchodzi czterotłok z wrx'a? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...