Skocz do zawartości

Forester my15 2.0 n/a - kilka pytań do użytkowników


pamyr

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Takie At-ki miałem.

 

W sumie to nie zastanawiałem się nad indeksem. :unsure:

 

I tak miałem boxa na dachu, więc o szybkiej jeździe nie było mowy. ;)

 

Na asfalcie było nienajgorzej, nie były bardzo głośne, nieźle trzymały na suchymi mokrym. Z tym, że nie jeździłem więcej niż 150-160.

 

 

Natomiast nie są to opony na błoto, co widać na filmie z Rumunii. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek jako SUV jest bardzo dobrym wyborem. Czasami można jechać na dukty gruntowe, czy będzie to N/A lub XT bez znaczenia. "Dzielność" mają porównywalną. Po lesie robię ok 10kkm rocznie i nie ryzykuje delikatnego Forka, są lepsze stare konstrukcje Disco, Patrol, Navara ,B2500 itp...

 

W lasach gdzie poluje często przydaje się wyciągarka niestety w Forku instalacja i używanie jest dość ryzykowne ze wzgledu na brak ramy. Przydaje się też paka i tu bezkonkurencyjny jest pickup. Są różne konstrukcje dedykowane różnym potrzebom.

Edytowane przez MUrsus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek jako SUV jest bardzo dobrym wyborem. Czasami można jechać na dukty gruntowe, czy będzie to N/A lub XT bez znaczenia. "Dzielność" mają porównywalną....

 

No okazuje się że nie tylko Forester potrafi być taki dzielny w terenie....

 

także inne modele SUBARU "ogólnie dają radę" - oglądać od 1:40 :)  ubaw ale i poniekąd podziw dla kolegów gwarantowany...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć 

zdecydowałem się kupić takiego Forestera z rocznika 2015. Auto jest od dealera i ma niewielki przebieg 200 km. 

W związku z powyższym w trybie pilnym;) (mogę jeszcze zrezygnować) mam do was użytkowników kilka pytań i będę wdzięczny za odpowiedzi:

1. Czy do tego silnika da się założyć instalację lpg? Oczywiście do końca gwarancji (3 lata + 2 dodatkowe) nie mam zamiaru tego robić ale w związku z tym, że samochód docelowo ma zostać u mnie na długo, conajmniej 8 lat to po gwarancji chciałbym założyć.

2. Czy ktoś z was miał jakieś większe problemy z tym samochodem? Jakieś poważne usterki?

3. Czy w tym roczniku i wersji exclusive system audio ma ten mirror link i starlink?

4. Czy macie jakieś problemy z oknem dachowym typu trzeszczenie?

5. Ile orientacyjnie wychodzą was coroczne przeglądy? Wymieniał już ktoś z was w trakcie przeglądu tarcze/klocki/świece i mógłby podać koszty?

6. Czy spalanie rzeczywiste mieści się w granicach 8-12l?

7. No i ostatnie banalne...czy kupilibyście go drugi raz?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi. 

Aktualnie jezdze 2015

1. Czytalem gdzies ze tak nie ma problemu

2. Zadnych.Po roku padl czujnik parkowania, ale to nie Subaru. Byl dokladany przed zakupem w Polsce

3. Tak

4. Zadnych. Cicho i przyjemnie. Jedynie mogloby sie zamykac automatycznie lub z kluczyka. Jak sie zapomni zamknac to moze byc basen

5. Robilem miesiac temu. Niecale 1200 PLN.Tarcze/klocki nie wymienialem

6.Jadac trase Gdynia-Elblag i nie przekraczajac 90 km/godz nawet 7. Jadac A1 i majac 140 km/godz to 9,7

7. Zdecydowanie TAK

Mam nadzieje ze juz kupiles, a moja odpowiedz jest dla przyszlych pokolen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...