Skocz do zawartości

Blokady anty kradziezowe w Subaru


Krzychu24

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie temat blokad anty kradziezowych w Subaru. Posiadacie jakies ? Czy w Subaru sie nie montuje bo jest za glosne , za bardzo rzuca sie w oczy i przez to nie kradna  ?  ;)     Osobiscie posiadam tylko fabryczny imobiliser i zastanawiam sie jaka skuteczna blokade moglbym dorzucic do mojej swinki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy tutaj, już kilka razy widziałem powtarzający się wątek - nie ma skutecznego zabezpieczenia. Możesz zamontować co chcesz, a jako właściciel autolawet, z doświadczenia powiem Ci że zawsze mogę wciągnąć auto w ciągu kilkudziesięciu sekund na najazd i odjechać - więc specjaliści robią to szybciej :)

Jak ktoś mądrze napisał - lepiej zainwestować w dobre ubezpieczenie.

Edytowane przez Daroot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że standardem jest jakiś dodatkowy alarm. Ja mam taki zintegrowany z turbo tajmerem i centralnym zamkiem. Domyka szyby, czeka aż TT przestanie działać, wyje jak trzeba i daje mi większe poczucie spokoju. A co do zabezpieczeń to nie mam złudzeń - bo po to są, żeby je łamać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcięcie zapłonu - tniesz przewód zasilający np pompę paliwa - robisz ukryty przełącznik - trochę czasu zajmuje zanim się znajdzie gdzie to jest ale jest jedno ale

nie może to być oklepane miejsce typu przycisk pod kierownicą czy fotelem



ojciec od dziewczyny miał coś takiego w Passacie b5fl dodatkowo porobione coś z wiązką silnika ,że jak nie podpięło się bezpiecznika to komputer diagnostyczny nie widział sterownika silnika - nie dało się nic zrobić bez w.w bezpiecznika


w vectrze mieliśmy zrobioną przerwę na zasilaniu listwy wtryskowej - wystarczyło dotknąć przycisk i auto odpalało


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że standardem jest jakiś dodatkowy alarm. Ja mam taki zintegrowany z turbo tajmerem i centralnym zamkiem. Domyka szyby, czeka aż TT przestanie działać, wyje jak trzeba i daje mi większe poczucie spokoju. A co do zabezpieczeń to nie mam złudzeń - bo po to są, żeby je łamać :P

 

możesz powiedzieć jakiej firmy masz ten alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciągniesz  wciągarką na zblokowanych kołach, można też opony podlać olejem - guma idzie wtedy jak po maśle, a można też wrzucić auto na rolki, sekund 5 i obracasz i wyprowadzasz jak chcesz, nawet alarmu nie obudzisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciągniesz  wciągarką na zblokowanych kołach, można też opony podlać olejem - guma idzie wtedy jak po maśle, a można też wrzucić auto na rolki, sekund 5 i obracasz i wyprowadzasz jak chcesz, nawet alarmu nie obudzisz. 

 

 

Przyzwoity alarm zaraguje. W poprzednim samochodzie miałem jakiegoś Clifforda z antynapadem i czujnikami zbliżeniowymi, aktywował nie tylko przy przechyleniu ale nawet przy samym zbliżeniu się do samochodu. W mieście oczywiście mało praktyczne, ale jak masz swój podjazd to nikt się nie zbliży na pół metra bo alarm zawyje.

Coś w ten deseń:

 

 

 

Ten konkretny Clifford dało się też sparować z trackerem. Raz zapomniałem wyłączyć przed oddaniem na serwis, antynapad aktywował się mechanikowi po kilkuset metrach, w ciągu minuty miałem telefon z centrali Trackera i od wkurzonego mechanika stojącego na środku skrzyżowania.  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydawało mi się, że standardem jest jakiś dodatkowy alarm. Ja mam taki zintegrowany z turbo tajmerem i centralnym zamkiem. Domyka szyby, czeka aż TT przestanie działać, wyje jak trzeba i daje mi większe poczucie spokoju. A co do zabezpieczeń to nie mam złudzeń - bo po to są, żeby je łamać :P

 

możesz powiedzieć jakiej firmy masz ten alarm?

 

Nie to, żebym miał jakąś obsesję permanentnej inwigilacji, ale jestem przeciwnikiem podawania takich informacji ;). Dlatego też dziwi mnie naklejanie wlepki z nazwą producenta autoalarmu na oknach samochodu. Chyba, że dla zmyłki z nazwą innego producenta :P.

W każdym razie jest to już stary alarm, zakładany jeszcze przez poprzedniego właściciela. Podejrzewam, że wiele alarmów ma funkcję sprzężenia z TT i szybami. Pozostaje kwestia dobrego elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...