Skocz do zawartości

Outback US


Papug

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :)

Na forum jestem już dość długo, i to już moje trzecie Subaru, ale w końcu stwierdziłem, że wypada jakieś przedstawić :)

Więc, zaczynając od początku.

Miłość zaczęła się od Legasia 2001 sedana :) Pięknie, super się jeździło (moje pierwsze A/T).

post-14899-0-72826500-1457264027_thumb.j

Idąc dalej... w Gacku zaczęło brakować KM( było 2.5), i wtedy spełniło się moje marzenie, w garażu zaparkował Bug WRX blue mica :)

post-14899-0-69502100-1457264638_thumb.j

Niestety, wtedy zaczęły się problemy i częste wizyty u mechanika, końcem końców wyszedł remont silnika.. Wywrotka kasy poszła w auto, zrobiłem wszystko na ideał, pojeździłem jakiś czas, i początkiem stycznia dowiedziałem się, że zostanę ojcem :D  Serce dalej nie może się pogodzić, ale rozum kazał. Scooby poszedł na sprzedaż, jeździ po Śląsku.

ALE do Imprezy i tak wrócę, czy to będzie za 5 lat czy za 30 :) Żadne auto nie dawało tyle frajdy z jazdy :)

Trzeba było znaleźć coś bardziej ekonomicznego i z A/T, żeby moja Iza tez nim jeździła (bo w Impreze nie wsiadała ;p)

Udało mi się dogadać z tata, i odkupiłem od niego Obka 2005 US :)

post-14899-0-07997000-1457265006_thumb.j

post-14899-0-09841900-1457265037_thumb.j

post-14899-0-00745400-1457265059_thumb.j

Co do spraw mechanicznych, silnik w stanie idealnym (w tamtym roku zrobiony remont silnika), śmiga na LPG chyba 5 rok, gniazda zaworowe bardzo dobrze się mają. Ogólnie to znam ten samochód jak własny, bo w domu już jest 7 lat :) Jednak jak to każdy samochód, muszę go zrobić po swojemu. Tak jak już mam :) 

Na razie czekam, aż w końcu letnie będzie można założyć, bo fele czekają na przymiarkę(opona się nie kierować bo będzie 225/55/17 :)

post-14899-0-60864200-1457265595.jpg

a drugie 17" to fele z XV-a, czarne z tym takim zygzakiem ;p

W planach :

- Lift ok. 3 cm

- Szybki przyciemnić

- Marzy się Speedline Marmora wsadzić do niego z Geolandarem A/T-S

- Jak znudzi mi się jazda "Melexem"( uszy odpoczywają od Imprezy ;p), kolektor do wyspawania, i jakieś ładne puszki na tył i powrót do bulgotu, co by wiadomo było,że Subaru jedzie ;p

Bardzo możliwe, że dla nie których opis będzie chaotyczny, ale tak już mam ;p

post-14899-0-72826500-1457264027_thumb.jpg

post-14899-0-69502100-1457264638_thumb.jpg

post-14899-0-07997000-1457265006_thumb.jpg

post-14899-0-09841900-1457265037_thumb.jpg

post-14899-0-00745400-1457265059_thumb.jpg

post-14899-0-60864200-1457265595.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Gratki zakupu, a właściwie wszystkich trzech zakupów, bo każdy zacny :) Tyle lat w połowie drogi między Kętami a Bielskiem mieszkałem, a mimo wyczulonych uszu na bulgot Robala nie kojarzę, chyba inne okolice nim zwiedzałeś ;)

 

BTW ja przed pierwszym dzieckiem też kupiłem rodzinne auto, bo wózek itd., ale stawiam dobry trunek że za 2-3 lata dasz ogłoszenie "szukam zadbanego WRXa, najchętniej ze Śląska lub Małopolski, ew. zamienię za Outbacka 2005" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Kęty :) Robal niestety poszedł, bo potrzebowałem gotówki żeby trochę sytuacje finansową sprostować :)

Inaczej bym go nie sprzedał :) Kto wie, może jakiś WRX Wagon, też po głowie chodził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Auto jest bardzo fajne. Przyciemnienie szyb w Legacy Wagon to podstawa. Ale z jakiegoś powodu te felgi mi do jego image'u nie pasują. Sprawiają wrażenie delikatnych, stricte asfaltowych. A do tego wozu przylgnął wizerunek pseudo-terenowy i widziałbym na nim jakieś masywne pięcioramienne koło. Rzecz jasna to kwestia gustu i nie krytykuje, ino wrażam swe spostrzeżenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A do tego wozu przylgnął wizerunek pseudo-terenowy i widziałbym na nim jakieś masywne pięcioramienne koło. Rzecz jasna to kwestia gustu i nie krytykuje, ino wrażam swe spostrzeżenia. ;)
Podzielam opinię, poza tym fajne te naklejki z zarysem lasu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A do tego wozu przylgnął wizerunek pseudo-terenowy i widziałbym na nim jakieś masywne pięcioramienne koło. Rzecz jasna to kwestia gustu i nie krytykuje, ino wrażam swe spostrzeżenia. ;)

Podzielam opinię, poza tym fajne te naklejki z zarysem lasu ;)

Też zwróciłem na to uwagę :) Świetnie się prezentuje ciekawe czy seryjne wyszedł z nimi :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Las znalazłem na jakimś amerykańskim forum, zawsze od jednego gościa biorę naklejki, i wysłałem mu to żeby wydrukował to razem ze świnkami :) a co do felgi właśnie średnio mi podchodzą takie masywne, choć w garażu mam jeszcze czarne z XV z tym zygzakiem polerowanym[chodzi mi po głowie przemalować je na złoto]. Wg mnie te wyglądają bardzo fajnie, miałem je założone w Imprezie i teraz na OBKa wpadły :) 8"x17 et35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ehm... Jak się robi domowo - albo czym - białe napisy na oponach? Do S-turbo bym rozważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały marker olejny :) Niestety prawie każdy styk z kraweżnikiem zdziera napis.

A co do zdjęć, taka była wizja fotografa, a niestety nie wiedziałem że taki rozmiar zdjęć bo wrzucałem przez telefon, i na nim sie wydawał dobry rozmiar. Wkońcu będzie dostęp do kompa to poprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotografii się nie znam ale mi się takie ciemne podobają, nadają klimat pasujący do stylistyki fury. Na żywo wygląda jeszcze lepiej ;)

Zgadzam się. Klimacik fotki mają. Powiewa zombie-apokalipsą... albo nadejściem Galactusa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...