Skocz do zawartości

Zawory w MY99


Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się osamotniony :-) Nikt do mnie nie odpisuje !! A ja bym tak chciał wiedzieć co z tym moimi zaworami, bo mnie slag trafi i sprzedam ... no dobra poniosło mnie ... ale slag na pewno mnie trafi jak nie naprawię tego gaśnięcia autka, co rano wstanę to zanim się menda nie nagrzeje to gaśnie. I tak za każdym razem jak jest zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Szanowna Pani Moniko !

Dyrekcja z wieloletnim doświadczeniem przeżywa ostatki absolutnie bezstresowo. Czego nie mozna powiedzieć o codziennej pracy, która czasem opóźnia odpowiedzi :wink:

Ad medias res: w silniku 2.0 (WOLNOSSĄCY) regulacja odbywa się tak bez hydrauliki, jak i bez płytek : stare dobre śrubki.

Luzy:

ssące 0,18 +- 0,03

wydech 0,23 +- 0,03

 

Łączę pzodrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się osamotniony :-) Nikt do mnie nie odpisuje !! A ja bym tak chciał wiedzieć co z tym moimi zaworami, bo mnie slag trafi i sprzedam ... no dobra poniosło mnie ... ale slag na pewno mnie trafi jak nie naprawię tego gaśnięcia autka, co rano wstanę to zanim się menda nie nagrzeje to gaśnie. I tak za każdym razem jak jest zimno.

Czy masz automatyczne przejście na gaz? Możesz zrobić BENZYNA-ONLY? Może elektronika od gazu coś źle podaje do kompa? Skąd przypuszczenie, że to problem zaworów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...