Skocz do zawartości

a może by już powoli ustawiać sie ślizganie po Salmopolu???


sasiadek_bb

Rekomendowane odpowiedzi

W dół to się trochę boję :oops:

i wolę poczekać na bandy :twisted:

Taaaaaak... coś o tym wiem.

„Nie ma opcji”, żeby odpuścić sobie tę przełęcz. Chyba ... 6 lat temu... przesadziłem i gdyby nie bandy i duuuuużo szczęścia, to bym wylądował w Żylicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie było na salmopolu takiego śniegu... co na tych fotach :-)

 

tam zawsze ciekawie... pare lat temu jadac z ojcem (on prowadzil) sejem polecielismy na barierki, na milimetry udało się uratować od pukniecia... ja sie widzialem juz na dole i mialem mokro :-) ufff

 

czesto trenuja tam okoliczni "mieszkancy" - to Sztuka wlasnie tam sie szkolil z Fryczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do śniegu i jego ilości to spawa ma się następuąco:

 

1. zeszły sezon - makabryczna ilość śniegu a dotego nowy asfalt na górę od Szczyrku. Z góry na dół do Wisły - już mniej kolorowo (warto tu westchnąć nad ukochanym Przegibkiem, który jest totalnie zdewastowany)

 

2. Sezon obecny - chłopcy już się ślizgali, ale na chwilę obecną jest raczej wrześniowo niż grudniowo - piękna pogoda i grillowanie w słońcu.

 

Zobowiązuję się jednak do ustawicznego monitowania stanu pokrywy śniegowej! W służbie młodzieżowej!

 

a co do ciepłych sytuacji - to kiedyś nieźle wbiliśmy się z kolegą corsą gzi między drzewa i pół nocy nas wyciągali, najpierw stawiając na koła. Masa śmiechu - bo snigu było więcej niż rok temu. Wowczas przejechałem sie z Fryczem jego treningowym saxo na kolcach - całkiem przyjemnie. Ale żeby to jakaś wielka rewelacje była... Teraz na pewno daje sobie lepiej radę.

 

Szpieg lodowy

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...