Skocz do zawartości

RACE DAY - Nowy cykl treningów wyścigowych


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kurde musze objechać Matsila ; )

Podnoszę rękawicę :).

 

Już mi się gęba cieszy jak sobie pomyślę jaki skład będzie, bo zawsze jest super atmosfera ;).

A co, upadła Ci , gdzie pomogę szukać

 

Z tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstęp dla osób postronnych istnieje i jest darmowy. Jedynie prośba (jak zwykle ;)), że gdyby się spóźnił to niech nie przecina samodzielnie trasy (poczeka na obsługa, która pomoże mu bezpiecznie wjechać). Po wjeździe przez bramę czeka przy oponach. Trasa krzyżuje się z dojazdem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się, trochę w ciemno, auto jeszcze się "poprawia", ale kto nie ryzykuje......

Czy zbieracie się w jakimś miejscu i wspólnie jedziecie czy każdy sobie?

Ja spędzam weekend w Wawie, pewnie już w pt wieczorem będę w okolicach ul. Ostroroga

Dajcie znać o której w nd wyjazd i skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wprowadzamy pewną modyfikację, oczywiście decyzja należy do Was, ale generalnie uczestnicy, którzy już byli wcześniej na treningu, nie mają obowiązku przyjeżdżać wcześnie rano. Uczestników, którzy pojawią się pierwszy raz będziemy prosić o wcześniejszy przyjazd w celu przeprowadzenia kwalifikacji. Zdaje się, że będzie ciut więcej aut niż zazwyczaj, a system z Łodzi super się sprawdził. Na tamtejszym krótkim torze i z wieloma autami na trasie na raz, praktycznie nie było potrzeby wyprzedzania. Chodzi o to żebyście jeździli w dopasowanych do siebie grupach, a poza tym pomoże nam to sprawnie wpuszczać auta na tor. 

Dam znać wieczorem co i jak dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wprowadzamy pewną modyfikację, oczywiście decyzja należy do Was, ale generalnie uczestnicy, którzy już byli wcześniej na treningu, nie mają obowiązku przyjeżdżać wcześnie rano. Uczestników, którzy pojawią się pierwszy raz będziemy prosić o wcześniejszy przyjazd w celu przeprowadzenia kwalifikacji. Zdaje się, że będzie ciut więcej aut niż zazwyczaj, a system z Łodzi super się sprawdził. Na tamtejszym krótkim torze i z wieloma autami na trasie na raz, praktycznie nie było potrzeby wyprzedzania. Chodzi o to żebyście jeździli w dopasowanych do siebie grupach, a poza tym pomoże nam to sprawnie wpuszczać auta na tor. 

 

Dam znać wieczorem co i jak dokładnie.

Bardzo dobry pomysł, podpisuję się rękoma i nogami :).

jaki MC, jakie BP?

adres poproszę ;)

Chodzi o stację BP z McDonaldsem ;)

Tutaj:

 

post-14955-0-11055800-1474380729_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spędzam weekend w Wawie, pewnie już w pt wieczorem będę w okolicach ul. Ostroroga

 

To mieszkam w sąsiedztwie daj znaka jak już będziesz bo chciałbym obejrzeć zacne mody bo szukam gt-ka , silnik drugi i napędy mam , tele wyślę na pw ---oki?

 

Niestety ,  jak to w życiu moim praca w [ edycja Moderatora ] mi nie pozwoli by jechać na Ułęża , [moderator czuwa]

Edytowane przez szubaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...