Skocz do zawartości

RACE DAY - Nowy cykl treningów wyścigowych


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Uczestnicy! Poniżej bardzo aktualna i zdaje się ostateczna lista startowa na jutrzejszy trening/time attack. Cieszymy się z frekwencji i nie możemy się już doczekać rywalizacji między Wami :)
 
Uczestników, którzy przyjadą pierwszy raz na naszą imprezę prosimy o zjawienie się najpóźniej o godzinie 9:00.
 
Do zobaczenia jutro!

Lista_Startowa_Race_Day.png
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wesołą rywalizację z nutą szydery. Było bardzo fajnie. Tacie się podobało aż mi usnal wracając do domu. Szkoda, że powrót trwał aż 2h z kawałkiem przez te korki :( czekam na info co do zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jak zwykle było super pod każdym względem!!!!. Wyczekuję kolejnego terminu z niecierpliwością jak tylko auto ogarnę :).

 

Na koniec samochód odmówił posługi, ale serdeczne dzięki @@Harvester za taśmę, która pozwoliła wrócić do domu na kołach :biglol:, oraz @@blackdogwwl, za pomoc ;).

Konkurencja zacna i widać, że z każdą eliminacją niesamowicie rośnie poziom zawodów. Aż boję się pomyśleć co będzie w październiku, pęknie bariera 1:50????

 

Poniżej 2 filmiki, jeden z najlepszego czasu (jest kilka wpadek, więc można się jeszcze poprawić) a drugi z pierwszego przejazdu i trochę śmiechu :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słayszałem że trochę poległo imprez :P

Takie auto, ze z co drugiej imprezy wraca na lawecie :biglol:

A tak na poważnie, to jakichś większych szkód nie było. U mnie standard ale to nie wina auta, bo ten sam przewód nie pierwszy raz poleciał a tez nie zabrałem zapasowych klocków hamulcowych, które skończyły się w połowie imprezy.

Swoją drogą, to nieźle, bo wystarczyły na 1,5 Race Day :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie było super tylko za szybko się skończyło, dla mnie.

Spalone hamulce, zaciski pociemniały a z felg spływał lakier (naprawde) . Pedał po wystudzeniu wpadał na 3 x :(

Może udałoby się dojść Damiana żeby nie te hamulce.

 

Z tapatoka

A do Matsila ....hmm....

..przepaść , ale i auta zupełnie inaczej przygotowane, o umiejętnościach nie wspominając.

Szymon szacun !!! :)

 

Z tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedał po wystudzeniu wpadał na 3 x :(

Może udałoby się dojść Damiana żeby nie te hamulce.

I niestety nawet jak kupisz mega wypasione tarcze i super klocki pedał wpadnie po 3ch ostrych kółkach. Przerabiałem ten temat. STI jest za ciężkie i seryjne Brembo nie dają rady :(.

 

A do Matsila ....hmm....

..przepaść , ale i auta zupełnie inaczej przygotowane, o umiejętnościach nie wspominając.

Szymon szacun !!! :)

Dzięki, ale już nie przesadzaj z tymi umiejętnościami ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze taka duza odległość ode mnie, zbyt duza . Jeździł bym honda na takie party :) 

Zabawa musi być przednia :)

Fun na pewno byś miał niesamowity, ale podejścia do 2-ch czołowych Civiców Rafała i Pawła... nie sądzę ;).

Goście mają talent, świetny sprzęt i są wjeżdżeni w auta...

http://www.protimer.pl/bio/export/results_online/279/2205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I niestety nawet jak kupisz mega wypasione tarcze i super klocki pedał wpadnie po 3ch ostrych kółkach. Przerabiałem ten temat. STI jest za ciężkie i seryjne Brembo nie dają rady .

Hmmm.... zrobiłem wczoraj dokładnie 4 okrążenia i nie było żadnego problemu z hamulcami a w samochodzie jest seryjne brembo... Mój tata jeździł też sporo i nie użalał się na hamulce... Jaki płyn hamulcowy macie ?

Oczywiście na chłodzenie wjeżdżałem z lekko podgrzanym silnikiem :/ Matsil, czy zmieniłeś u siebie pompę na większą ? Jak efekty ?

Dzięki wszystkim za przybycie! Frekwencja z forum jest godna podziwu :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak zwykle było extra no i naprawde była ostra rywalizacja dla mnie najcenniejsze ze kolejny progres i poprawa czasu wiec cel osiagniety chlopaki naprawde dawali rade ale nie bylo chyba szans dogonic evo czy urbana tak czy owak widzijy sie za miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... zrobiłem wczoraj dokładnie 4 okrążenia i nie było żadnego problemu z hamulcami a w samochodzie jest seryjne brembo... Mój tata jeździł też sporo i nie użalał się na hamulce... Jaki płyn hamulcowy macie ?

Nie pamiętam jaki, ale Carfit zalewał odpowiedni do sposobu wykorzystania auta :). Teraz o hamulcach mogę zapomnieć, bo są brzytwa, tylko klocki schodzą w tempie błyskawicznym i kosztują fortunę...

 

Matsil, czy zmieniłeś u siebie pompę na większą ? Jak efekty ?

Dalej mam serię i po 3 ostrych kółkach wskazówka wody minimalnie się podnosi dlatego odpuszczam. Ale to na mapie z doładowaniem 1,5bar. Na mapie drogowej 1bar przejechałem wczoraj 5 kółek na maksa i wskazówka nawet nie drgnęła, ale czasy na poziomie 2:00, no i opony miałem gorsze :(. Po zmianie opon i mapy, czas lepszy o 5s :).

Muszę się rozejrzeć za pompą elektryczną, ponoć to jest dobre rozwiązanie.

 

No jak zwykle było extra no i naprawde była ostra rywalizacja dla mnie najcenniejsze ze kolejny progres i poprawa czasu wiec cel osiagniety chlopaki naprawde dawali rade ale nie bylo chyba szans dogonic evo czy urbana tak czy owak widzijy sie za miesiac

Oni mają umiejętności nie takie jak my i sprzęt daleko odbiegający od naszego ;). To jest inna liga :). Edytowane przez Matsil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dzięki za super imprezę! Miło było wreszcie poznać osobiście, dzięki.

To mój pierwszy raz na Ułężu i myślę, że nie ostatni chociaż dystans od domu trochę zniechęca.

Tor szybki i w kilku sekcjach techniczny, wrażenie na mnie zrobiła najdłuższa/najszybsza "prosta" naszpikowana długimi szykanami - trzeba mieć jaja żeby jechać tam pełnym ogniem!

 

No i niestety szereg awarii wyeliminował mnie z dobrej zabawy, ale warto było przynajmniej na tą chwilę być tam z Wami.

Jeszcze raz - dzięki!

Edytowane przez woyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...