Skocz do zawartości

Legacy IV 3.0 jako następca BMW e39 kombi?


ded

Rekomendowane odpowiedzi

 

House moglbys kupic takiego do kolekcji ;)

Przyszło mi to do głowy :).

Niestety, jak już wspominałem z 23 netto zrobiło się 32 brutto, potem ogłoszenie zostało wygaszone, więc może nie ma o co bić piany.

 

 

Silnik w tym wozie to istotnie biały kruk. Podobnie jak Lanos STI ma AVCS na obu wałkach i turbo "w misce olejowej".

Taki dosyć nietypowy patent jak na subaru EJ25*.

 

czy wlozenie do tego GT zwyklego EJ25 dajmy na to z WRX 2005-2007 mialoby sens i byloby wykonalne i oplacalne?

Bo moze mozna by te auto uzdrowic i uruchomic nizszym kosztem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie możesz użyć shortblock, nie ważne czy EJ255 czy EJ257.

 

Głowice, miska oleju, kolektory, turbo itd itp nie pasuje.

 

Moim zdaniem o ile blok i głowice jako takie są nieuszkodzone, taniej wyjdzie solidny remont oryginalnego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki uprzejmości kolegi prek miałem możliwość pośmigać Legacy h6. Auto zdecydowanie jest dla mnie dobrym wyborem. Spodziewałem się trochę więcej jeśli chodzi o osiągi bo idzie bardzo podobnie do BMW. Tutaj porównanie http://www.zeperfs.com/duel452-1564.htm Automat zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, działał jak należy. Silnik pracuje bardzo cicho i jedwabiście, znacznie ciszej niż w e39 (zarówno w środku jak i na zewnątrz). Wnętrze spoko, choć te srebrne plastiki są tandetne- jak w Mazdzie 6. Za to mała kierownica robi robotę w porównaniu do wielkiej w BMW. Napędu nie sprawdzałem, bo nie moje auto i głupio zepsuć. Ogólnie auto na prawdę super się wpasowuje w moje potrzeby. Chciałbym tylko dowiedzieć się jakie wyposażenie mają egzemplarze full wypas? Przymierzając się do BMW e61 czujnik deszczu, zmierzchu, tempomat aktywny i hydraulicznie otwierana klapa były w zasięgu. Co prawda nie w każdej były te opcje ale można było spokojnie znaleźć taką sztukę. Zdaję sobie sprawę, że Legacy to inna koncepcja auta co z takich fajniejszych opcji było dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...