Skocz do zawartości

Przesiadka z OBK 3.6 MY 2010 na XT MY 2015


TP_S

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

No własnie, ja poszedłem trochę tą drogą, ale gdybym sprzedał wszystkie swoje zabawki.....? Ot takie hobby ;-)

 

 

Istnieje ryzyko, że by się znudził  :) lepiej mieć więcej zabawek niż jedną nawet ulubioną ...

 

 

Ja też uważam, że szybko bym się znudził, a tak trochę to, trochę tamto. Poza tym, marzenia to fajne rzecz - można pomarzyć o Levorgu, potem zweryfikować swoje marzenia z jazdą próbną. Trochę jak z dupami - marzysz, bierzesz, weryfikujesz, i już wiesz, że ma za dużo szpachli, a za mało wigoru, i przebieg też nie ten ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co ciekawe, na nierównościach plastiki skrzypiały

 

Jeśli plastiki skrzypiały z tyłu to jest to roleta bagażnika. Jej plastikowe końcówki (te ograniczniki) trzeba owinąć filcem albo jakimś innym materiałem - powinni to zrobić na etapie fabryki bo faktycznie trzeszczy. To jednak problem do wyeliminowania. Poza tym nie trzeszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli plastiki skrzypiały z tyłu to jest to roleta bagażnika. Jej plastikowe końcówki (te ograniczniki) trzeba owinąć filcem albo jakimś innym materiałem - powinni to zrobić na etapie fabryki bo faktycznie trzeszczy. To jednak problem do wyeliminowania.
Zrobię to u mnie - wydawao mi się wcześniej, że te dźwięki wydają gumowe rozpórki luźnego końca rolety przy kanapie (pozwalające na pochylenie oparcia).

Rozumiem @@AllRad, że masz na myśli tę belkę rolety którą trzeba wcisnąć w gniazda po bokach bagażnika - okleję je filcem, dobry pomysł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozumiem @AllRad, że masz na myśli tę belkę rolety którą trzeba wcisnąć w gniazda po bokach bagażnika - okleję je filcem, dobry pomysł.

Nie nie, dokładnie chodzi o te dwa bolce po przeciwnej stronie rolety które wkładasz w prowadnice na słupkach bocznych.

Zauważ, że jak załadujesz bagażnik na maxa i zasuwasz roletę która wręcz opiera się o bagaże i wybrzusza to poprzez swoje naprężenie w tym plastików (tych małych bolców) plastiki przestają trzeszczeć bo są mocno ze sobą zespolone.

Zrób sobie eksperyment owijając byle papierem toaletowym owe bolce i przejedź się drogą na której zazwyczaj skrzypiała Ci roleta…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...