Skocz do zawartości

6 stycznia - świąteczna środa na Torze "Kielce"


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zapraszam na Track Day w pierwszym noworocznym terminie - 06.01.2016 (święto Trzech Króli - środa). Spotykamy się ok. 9.30. Jeździmy od 10tej do zmierzchu. Jeżeli warunki na torze na to pozwolą, poza treningiem zrobimy też czasówki. Do dyspozycji w pełni przygotowane trasy z obsługą, materiał foto i grillowane kiełbaski. Cena 300PLN/auto (może jeździć dwóch kierowców jednym samochodem). W razie pytań proszę o telefon - 601408780.

 

Obowiązkowe kaski

 

Chętnych proszę o wpisywanie się na listę poniżej.

 

1. Ostry - EVO

2. Przemek - EVO

3.

Edytowane przez Pancin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja listy:

1. Ostry - EVO
2. Przemek - EVO
3. Wanios - STI (potwierdzę)
4. Felix - Seicento
5. Michal - WRX
6. Cotic - Evo
7. Tomson - Ośka (potwierdze)
8. Darek
9. Michal
10. owoc666
11.EVAN
12. Łukasz - EVO IX
13. Mirek - EVO X
14. Tomek - Impreza GT
15. Andrzej - Audi 90
16. Tomek - EVO IX
17. Mateusz - Impreza STi

Bardzo proszę o potwierdzanie przybycia, żeby była jasność w temacie. icon_smile.gif Zapowiada się znacznie cieplej niż obecnie i prawdopodobnie po suchym. icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w pobliżu jakis wulkanizator , bo nie wyobrażam sobie przy -10 zmiany wszystkich kół ?

Nie wymiękaj, postawisz obok auta wiadro grzańca, kół sie nawet nie dotkniesz a będziesz miał wymienione :P Tak w ogóle co prócz zimówek chcesz tam użyć? :huh:

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa. Nawet się obudziłem o 6, ale sprawdziłem kamerkę online z rynku w Kielcach, a tam biało  :( . Normalnie bym się cieszył, ale zima mnie zaskoczyła :P . Trudno, trzeba wrzucić przynajmniej zimówki na felgi to będzie łatwiej następnym razem. Mam nadzieję, że (nie) było fajnie   ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu było niewiele, więc dość szybko się wyślizgał. Ale początek był dość zimowy. Potem, żeby utrzymać odpowiedni poziom frajdy z jazdy potraktowaliśmy tor piachem z solą. Przy tej temperaturze pół godziny przerwy na sypanie załatwiło sprawę i nawierzchnia zrobiła się mokra i całkiem przyczepna. Dziękuję wszystkim za przybycie. Mam nadzieję, że się wyjeździliście i złapaliście trochę filling'u przed białym na drogach, które pewnie przyjdzie jeszcze tej zimy.

 

Czasy przejazdów

 

Kwapcio23 obiecał wrzucić niebawem materiał zdjęciowo-filmowy. :)

Edytowane przez Pancin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za imprezę :)

Czasy są dla mnie miłym zaskoczeniem , bo jechałem bez spiny w końcu treningowo :P

Te Subaru chyba samo tak jeździ :P :p

 

 

Mateusz 22 - dzięki za towarzystwo i wspólną jazdę pozdro :)

 

No to czekamy na foteczki i kolejną fajną imprezę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za imprezę :)

Czasy są dla mnie miłym zaskoczeniem , bo jechałem bez spiny w końcu treningowo :P

Te Subaru chyba samo tak jeździ :P :P

 

 

Mateusz 22 - dzięki za towarzystwo i wspólną jazdę pozdro :)

 

No to czekamy na foteczki i kolejną fajną imprezę :)

A i wzajemnie.. :)

Nie zwalaj na subaru, wiadomo, że to przez Twojego pilota ;)  Jak Wioletka ze mną jechała to musiałem za Tobą cały czas noge na hamulcu trzymać żeby Cie tam nie wyprzedzić przypadkiem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot pierwsza klasa :) sam widziałeś że jak na chwilę byłem sam to zaraz mnie obracało i nie wiedziałem gdzie i jak jechać :P

Następnym razem mrugnij światłami to Ci zjadę , bo nie chciałbym Cię spowalniać :P

:superhero::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...