Skocz do zawartości

Broda z wąsami czy bez? A może "trzydniowy"? ;)


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przedświąteczne porządki. Już po wizycie u fryzjera, zaraz robię porządek z brodą. :)

 

 

..dołączam do grona ... od listopada broda rosła ...i rosła...:)

 

w styczniu..po przeziebieniu..i różnych miksturach leczniczych...zafarbowała na żółto i sie wkurzyłem i zgoliłem całą.... :biglol:

dzisiaj już cała broda odrosła na tyle że jest ok...;) 10-15mm.... czyli drwal powraca...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak czytam i czytam ten wątek i zazdroszczę Wam, że macie i możecie mieć ładne "brody".

 

Ja też bardzo bym chciał raz na jakiś czas ot tak po prostu nie golić się, mieć ładną brodę, ale... rysy twarzy nie te i gęstość, kolor zarostu nie ta... ehh

 

Ale mimo wszystko mam dość golenia się mach 3 co dwa dni, i moja skóra chyba też i stąd moje pytanie.

 

Mam bardzo twardy zarost, i abym się dokładnie ogolił muszę za jednym razem golić się min dwa razy tzn nakładać piankę, i z powrotem, a najlepiej to pod włos za tym drugim razem... Ale za to skóra potem podrażniona pomimo balsamów po goleniu.

 

I tak myślę nad jakąś fajną maszynką elektryczną która jest wstanie taki twardy zarost efektownie golić najlepiej poniżej 1 mm bez uszczerbku na skórze.

 

Możecie coś polecić, albo kogoś kto ma wiedzę w tym temacie czy raczej.... zostaje mi mach3 ew

f-gillette-fusion-ostrza-4-szt.jpg?=48ed

 

Dziękuje wszystkim za rady i sugestie :)    

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile czasu trzeba zapuszczać drwala ? Planuję po świętach przestać się golić i nie wiem ile będę czekał na jakieś efekty :P

Myślę, że około dwa miesiące.

Oczywiście, zależy jak długą chcesz mieć brodę? Uważam też, że trzeba ją odpowiednio przycinać, żeby się jakoś układała.

Ja co jakieś trzy tygodnie chodzę do golibrody :) 

Edytowane przez macias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo twardy zarost, i abym się dokładnie ogolił muszę za jednym razem golić się min dwa razy tzn nakładać piankę, i z powrotem, a najlepiej to pod włos za tym drugim razem... Ale za to skóra potem podrażniona pomimo balsamów po goleniu. I tak myślę nad jakąś fajną maszynką elektryczną która jest wstanie taki twardy zarost efektownie golić najlepiej poniżej 1 mm bez uszczerbku na skórze.

 

...u mnie i u mojego taty zawsze byl ten sam problem... :) mamy bardzo twardy zarost i sam kupowałem juz różne maszynki elektryczne...i lipa!

nie dokładnie goliło i cała czerwona skóra po takiej akcji.... :facepalm:

 

więc uważam, ze jak ktoś mam twardy zarost to dobrze sie ogoli - do gładkości "jak pupa niemowlaka"... :biglol:

tylko mach3 itp - i żadna inna firma...(oczywiście golenie pod włos było również ale po prysznicu kiedy skóra i zarost jest miększy)

.bo cała reszta jest tak super, że noże po jednym goleniu nadają się do śmietnika... ;)

 

no chyba że cos sie dzisiaj zmieniło w temacie - ja skonczyłem poszukiwania super sprzętu do golenia 2 lata temu... ;)

 

 

 

 

 

Myślę, że około dwa miesiące.

 

tak 2-3 i powyżej.... ;) i oczywiście na bieżąco przycinanie do tego...żeby nie wglądać jak Rumcajs, tylko jak drwal... :biglol:  

Edytowane przez Barteq
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zacząłem sie zapuszczać, goliłem sie raz na tydzień lub dwa, a w zasadzie nie goliłem tylko strzygłem. Wiec zawsze chodziłem zarośnięty. Brodę zapuszczam od września, w styczniu miała ponad 6cm (co 3-4 tygodnie równana i przycinana).Wtedy musiałem ją mocno skrócić, robiłem zdjęcie do dowodu/paszportu. Od tamtej pory znowu sie zapuszczam i na razie nie planuję tego zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

 

 

 

Adi, daj znać na którym OIOM-ie będziesz po degustacji ;)

 

Kopi luwak przetestowana, żyję i z ust mi nie śmierdzi ;)

Więcej w niej marketingu, niż smaku. Ale zła nie była, dosyć mocna.

 

Też bym spróbowała ... z ciekawości ;)

 

Mam ją, zostawię dla Ciebie, jak w końcu mnie odwiedzisz. ;)

 

W końcu Cię odwiedzę ;)

 

Bardzo mi smakowała, wyjątkowo delikatna w smaku ... jeszcze na jedną mi zostało ;)

 

Bardzo Ci dziękuję :)

 

Teraz dopiero doczytałem....cała przyjemność po mojej stronie.  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od września ciągle zapuszczam- przycinana dla złapania kształtu.

Ogólnie zazdroszczę jakiegoś dobrego golibrody- ja jakoś nie mogę takowego upolować. BTW. jakby ktoś się do Rostowskiego wybierał- niech się zastanowi- ja dostałem ciut coś innego niż zamawiałem- jakby kiwanie głową w trakcie umawiania, były dla zasady, a i tak zrobią co potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic go nie przerosło :) Taki przystrzyżony bardziej podoba się żonie, więc zrobił to dla niej, czyli mnie! :D

a to inna bajka :D żony jeszcze nie mam:P ale zakładam ,że jak będę miał to  zrobię wszystko by jej się podobało ;)

 

 

 

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...