Skocz do zawartości

Broda z wąsami czy bez? A może "trzydniowy"? ;)


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję, że kocham swoje Subaru. Dziś pokonaliśmy trasę Warszawa-Kielce-Warszawa. Choć tempo było do 4k rpm, a warunki drogowe fatalne, to jechało się nam znakomicie  :blush:

 

To się tu nadaje :DMoje Subarowe zboczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora wstawać :) ok, nie śpię od 5:40 ale co tam

witajcie brodacze :) - czy zauważyliście, że od kiedy Stachu ma urlop od The Forum cały wątek nieco przygasł... - widać jego twórca jest jednocześnie jego siłą napędową ;)

w Szczecinie dla odmiany znowu szaro, ale kawa niezmiennie poprawia humor :)

szkoda tylko, że starszy synek anginę złapał :( ale Wojtas zadowolony - w domu z mamą i braciszkiem (no i zabawkami) będzie siedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że już po kawce

że syn pisze dzisiaj drugą część szóstoteściku (angielski)

że rano nawet słońce próbowało walczyć z chmurami na horyzoncie

że do roboty...Rodacy :D

P.S. mahu życzę zdrówka dla synka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mahu życzę zdrówka dla synka!
dziękować, a ja życzę powodzenia dla Twojego przy teście :)

a co do pracy - żeby nam się chciało tak, jak nam się nie chce ;) ale nie narzekam, powoli, powoli wygrzebię się z zaległości i będzie dobrze.

u nas słońce w pełnym odwrocie, nie widziałem go już chyba ze 3 dni :(

aha, broda dalej bezlitośnie golona każdego ranka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broda rośnie nadal juz od 3tygodni nie skracana :)

 

Na Śląsku wczoraj wieczorem popadało mokrym śniegiem a teraz pada deszcz. Ogólnie nie fajnie na dworze jest.

 

 

Dobrze ,że dzis wolne :D można się pobyczyć w łóżku. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Broda rośnie nadal juz od 3tygodni nie skracana :)
gratki - ale uważaj, mogą Cię uznać za wojownika ISS ;) swoją drogą - gratuluję wytrwałości - u mnie po tygodniu swędzenie pod zarostem powoduje, że odpuszczam sobie i się golę (wiem, można temu zaradzić myjąc się, ale nie popadajmy w skrajności :P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Broda rośnie nadal juz od 3tygodni nie skracana :)

gratki - ale uważaj, mogą Cię uznać za wojownika ISS ;) swoją drogą - gratuluję wytrwałości - u mnie po tygodniu swędzenie pod zarostem powoduje, że odpuszczam sobie i się golę (wiem, można temu zaradzić myjąc się, ale nie popadajmy w skrajności :P)

W sumie to jakos od początku 2014 nie używam maszynki do golenia.

Wtedy przed swoja 18 stwierdziłem ,ze wyglądam jak dziecko bez zarostu. Mimo braku zarostu pare osób bylo pewnych ,ze mam 23 lata. Teraz gdy mam brodę to na spotkaniu integracyjnym na uczelni wszyscy byli zdziwieni ,ze mam nieskończone 20 lat. Wszyscy byli pewni ,że jestem koło 30 :D

W sumie ma to plusy bo jakos poważniej traktują mnie w bankach czy podczas kontroli policyjnych :D

 

A co do brody to

 

brodę regularnie skracam - co strzyżenie włosów na glowie:)

 

W zeszłe wakacje jak pracowałem na swojego pierwszego Subaraczka to nie miałem czasu skracać brody- byla nie skracana od kwietnia aż do sierpnia. I wtedy faktycznie na lotnisku w Pyrzowicach ludzie dziwnie się na mnie patrzyli :P

 

W sumie w OSP dostałem wtedy nowa ksywkę- talib :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W sumie w OSP dostałem wtedy nowa ksywkę- talib :D
zatem, drogi Talibie ;) poznaj pewną mądrość życiową styranego życiem i doświadczonego 34-ro latka :P na razie masz brodę, żeby dodać sobie lat ;) w pewnym wieku będziesz golił brodę żeby wyglądać młodziej ;)

...że zaraz druga kawka w pracy

...że dzisiaj karmią nas jabłkami (Ligol!), mandarynkami i winogronami (ciemne), fajny ten mój pracodawca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora wstawać :) ok, nie śpię od 5:40 ale co tam

witajcie brodacze :) - czy zauważyliście, że od kiedy Stachu ma urlop od The Forum cały wątek nieco przygasł... - widać jego twórca jest jednocześnie jego siłą napędową ;)

w Szczecinie dla odmiany znowu szaro, ale kawa niezmiennie poprawia humor :)

szkoda tylko, że starszy synek anginę złapał :( ale Wojtas zadowolony - w domu z mamą i braciszkiem (no i zabawkami) będzie siedział ;)

 

Mama pewnie w siodmym niebie tez :)

Ej a jeszcze w temacie slonca, to jakby ktos poszukiwal to jest u nas.

 

Drugi dzien patelnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mama pewnie w siodmym niebie tez :) Ej a jeszcze w temacie slonca, to jakby ktos poszukiwal to jest u nas.

obaj synkowie to małe maszyny chaosu  więc, tak bardzo zadowolona ma małżonka, a jak się cieszy, kiedy do domu z pracy wracam ;)

a co do słonka - to poproszę, bo u nas bardzo depresyjna pogoda :( przed chwilą padał śnieg... z deszczem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...